5 רעיונות לשילוב מטבחי חוץ בגינה – לחשוב מחוץ לקופסא

עד לא מזמן הרגילו אותנו לחשוב בתבניות, הרגילו אותנו לחשוב שיש דרך אחת לעצב את הבית והרגילו אותנו לחשוב שיש סדר מסוים בחדרי הבית שלא ניתן לערער עליו. העולם משתנה, העולם מתקדם וכפועל יוצא מכך נופלות לאט לאט גם התפיסות הישנות לגבי עיצוב הבית וכיום נוצרים רעיונות חדשים בעניין הנראות של ביתנו שיכולים להתאים לכולנו ותמיד שהם צצים עולה השאלה איך לא חשבו על כך קודם. אחת הדוגמאות המצוינות לכך זה השילוב של המטבח בגינה, רעיון שעד לפני מספר שנים היה נראה מופרך והיום כבר נחשב להצלחה גדולה אצל הרבה מאוד ישראלים. לפניכם חמישה רעיונות לשילוב מטבח חוץ בגינה שלכם, מטבח שבו תוכלו לבשל ולהכין ארוחות טעימות בדיוק כמו שעשיתם עד כה במטבח בתוך הבית.

מטבח סטנדרטי אבל בגינה
אם הרעיון של מטבח בגינה עדיין מרגיש לכם מוזר אתם יכולים להתחיל עם מטבח סטנדרטי הכולל ארונות מטבח, כיור, תנור ומקרר ואם תראו שזה אכן מוצא חן בעיניכם להתחיל להוסיף את העיצובים המיוחדים שלכם. זכרו היטב שתמיד אפשר להלביש עוד חלקים על הקיים אבל להוריד את מה שכבר עשיתם יהיה קשה יותר, לכן התחילו בקטן והוסיפו בקצב שלכם.

מטבח יוקרתי ומפואר
לצד האנשים שעדיין לא בטוחים יש אחרים שכבר יודעים איך ייראה המטבח החיצוני שלהם עד הפרט האחרון וכמו שהם לא מוכנים להתפשר על המטבח הפנימי כך הם גם לא מוכנים שהמטבח החיצוני לא יהיה יוקרתי ומפואר. מטבח חיצוני עם צבעים מבריקים, ארונות באיכות גבוהה וחומרים מצוינים זו הבחירה של הישראלים שלא מוכנים שהמטבח החיצוני שלהם יהיה מקום שני בשכונה אלא היפה ביותר.

מטבח קלאסי בעיצוב של פעם
שבונים מטבח בגינה צריך לקחת בחשבון גם את הגשמים, השמש, הרוחות, הלחות וכל נזקי מזג האוויר האחרים והמטבח הקלאסי כולל אבנים חזקות ויציבות שיכולות לעמוד בפני כל אתגר. בנוסף, זה מקנה למטבח החיצוני מראה של פעם, מראה של מטבחים כאילו ישנים אבל בעזרת הטאץ’ שלהם הוא יהפוך למטבח קלאסי שאף אחד לא יוכל להוריד ממנו את העיניים.

מטבח בשלל צבעים
דמיינו לעצמכם ארון מטבח אחד בצבע אדום והשני בירוק, שיש אפור בצד ימין ולבן בצד שמאל וכלים וצלחות בשלל צבעי הקשת. נראה מוזר? תלוי את מי שואלים. המטבח החיצוני הוא הזדמנות נהדרת לתת דרור ליצירתיות שבכם ומה שלא הייתם מעזים לעשות במטבח הרגיל תוכלו לעשות במטבח שבגינה.

 

מטבח מעץ מלא
עיצוב נפלא למטבח החיצוני הוא מטבח העשוי כולו מעץ מלא, מטבח שמשתלב היטב עם הטבע שמסביב ומטבח שנראה מצוין ובמקביל גם קל מאוד לניקוי ונשמר לאורך שנים. הרבה מאוד ישראלים בוחרים בעץ המלא כדי שיהיה חלק מהגינה שלהם, עכשיו גם עבורכם זו עוד אופציה נהדרת.