4 הקטגוריות המבוקשות בעולם ריהוט הגן 2017

ככל שהישראלים מגלים את הנוחות של הבית המעוצב הם ששים יותר להקדיש זמן ומשאבים כדי לקנות ריהוט גן וחצר כדי לשדרג את שעות הפנאי שלהם בבית. האירוח הוא הרי אחד מהמאפיינים של הישראלים ולכן הריהוט הזה הולך ומשתכלל ככל שמוצאים עוד שימושים לו כדי להוסיף עוד ועוד פעילויות שאפשר לעשות בבית. בדיוק בגלל זה הקטגוריות המבוקשות ביותר הן אלה שלהלן.

ערסלים ונדנדות מראטן

ריהוט גן לא יכול להיות כזה מבלי להיראות כמו ריהוט גן קלאסי נינוח ומרווח, שמח ועליז כמו זה שאנחנו מצפים למצוא בחצרות. ריהוט שמתאים להתרווחות כזאת יכול להיות בצורת ערסלים ונדנדות, והפורמטים המוצעים היום מתאימים למעשה לכל סוג העדפה וסגנון. יש ערסלים ונדנדות שנקשרים ומקובעים לקירות או עצים או קורות של פרגולות, ויש כאלה שמושאים עצמם על מתלה מיוחד ועצמאי למי שאין לו לאן לקבע את הנדנה או הערסל. זוהי בדיוק ההמצאה הגאונית שמאפשרת לכולם ליהנות מהמתקנים המתנדנדים האלה שילדים אוהבים במיוחד וזוגות נהנים לבלות בהם שעות רומנטיות.

מטבחי חוץ ועמדות גריל

החידוש הכי גדול שהגיע אלינו מחו”ל הוא שעקרת הבית הישראלית כבר לא חוששת לבשל בחוץ ולא במטבח המצוחצח שלה. להפך. יש לה כעת מטבח רזרבי בחוץ שכולל גם עמדות גריל מקצועי לכל מי שלוקח צעד קדימה את המנגל ורוצה להפגין יכולות מרשימות. במטבח החיצוני שיכול להיראות להיות מעוצב בסגנונות שונים יכולים לעשות הכל. העיצובים מתאימים לטעם שלכם וגם לסגנון שלכם, כמו מטבחים כפריים, מטבחים הייטקיים, מטבחים קלאסיים ומסורתיים ואפילו עתידניים. הכל הולך ואתם תופתעו לגלות כמה כיף לבשל בצוותא עם הילדים והאורחים בחוץ, כחלק משדרוג ריהוט גן משמעותי.

פינות זולה ופופים

בשביל מה יש גינה וחצר אם לא בשביל פינות זולה, פופים, מזרנים וכריות זרוקים או אלגנטיים, אבל כאלה שאפשר להיזרק עליהם בנינוחות בלי רשמיות מעונבת? זה כל כך ישראלי בכל רמה אפשרית של השקעה תקציבית ואפשר למצוא את מה שמתאים לכם מן המוכן או לבקש להתאים לכם את הפופים והזולות לפי מידה. הגודל של החצר שלכם קובע כמה תוכלו לשים שם בחצר ובגינה ולכן אתם יכולים לחשוב על כל האפשרויות שרק חלמתן עליהן עד כה. זכך שהו ריהוט גן קלאסי שבלעדיו אי אפשר לדמיין שום גינה. זה מה שאהוב במיוחד על ילדים ועל צעירים, בני נוער וגם מבוגרים שהחליטו שהכי נוח להם להתיישב על פוף מחבק בסוף היום, מבלי להתקפל בכורסה לא נוחה.

דקים ודשא סינטטי

עץ הוא חומר גלם מאוד אהוב בישראל, במיוחד כאשר אנחנו חושבים על בניית דקים ופרגולות או כל מיני אלמנטים שונים שנותנים לבית שלנו מראה של בית כפרי מושקע. זה מתכתב מצוין עם מגמת החזרה למראה של מטבחים כפריים, במקרה הזה גם בחוץ ולא רק בתוך הבית, ולכן אידיאלי לבתים פרטיים. יחד עם הדקים שנבנים מסוגי עצים איכותיים שונים או מחומר סינתטי, נמצא במגמת התגברות ופריחה דשא סינתטי שאינו מחייב השקיה וטיפוח, והוא נוח לתחזוקה. דשא כזה פותר לנו בעיות שונות של גינון ולכן הוא נראה מצוין תמיד, במיוחד כשהוא צמוד לדק מושקע שגולש אליו באלגנטיות ומתחבר בצורה מעניינת למראה הכללי. חשבו על דק שאליו מוצמדת פרגולה נוחה שמצילה על הירוט הגן שאתם מעמידים שם ותוכלו לראות חצר ישראלית טיפוסית משודרגת שיש כמוה יותר ויותר בזמן האחרון. אין ספק שבשנה האחרונה התחזקה מגמת הקנייה של ריהוט גן מושקע שכזה ושילובו במראה כללי של בית שהשקיעו מאוד בעיצוב שלו.