3 טיפים לעיצוב הגינה והבית

מעטים הישראלים אשר לא רוצים לגור בבית פרטי וזאת עקב העובדה כי בית כזה מגיע עם גינה צמודה. ברגע שיש לנו גינה בבית אנחנו יכולים לשדרג את היום יום שלנו בכמה רמות וליהנות הרבה יותר עם הילדים, עם בן או בת הזוג שלנו וגם עם אורחים שאנו מזמינים לבית. על כן ניתן לומר כי גינה היא אולי לא חדר אך היא המרחב החשוב ביותר בבית ללא כל שאלה או מחלוקת. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין שאם אנחנו רוצים ליהנות מן הגינה וגם מן הבית שלנו אנו חייבים לעצב אותם ברמה הגבוהה ביותר תוך שאנו שומרים על קשר הדוק בין הגינה ובין הבית. כיום זה ברור כי העיצוב של הגינה ושל הבית צריך להיעשות בהרמוניה וזהו משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו.

1)  אל תעצבו לבד את הבית ואת הגינה

עליכם להבין כי מלאכת העיצוב של הבית היא משימה קשה מאוד, עליכם גם להבין כי מלאכת העיצוב של הגינה היא משימה לא פשוטה בכלל. מכאן יוצא כי מלאכת העיצוב של שני הדברים הללו היא אולי המשימה הקשה והמורכבת ביותר שיש ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ממש לא כדאי לנו לעצב את הבית ואת הגינה לבד וכי כדאי לנו לפנות אל מעצב פנים וגם אל מעצב גינות אשר יעזרו לנו לעצב את שני החללים הללו וליצור ביניהם קשר ישיר אשר יאפשר לנו ליהנות מהם ולהרוויח משניהם כמה שיותר עקב עיצוב מיוחד ויפהפה.

2) שימו דלתות הזזה שיחברו בין הגינה ובין הבית

עליכם להבין כי המפתח לעיצוב גינה ובית הוא הדבר שמחבר בהם. אנחנו צריכים להבטיח כי תהיה המשכיות בין השניים ועל כן אנו צריכים להבין כי דלתות הזזה הן חובה בבית פרטי שיש לו גינה. דלתות אלו אשר יכולות להגיע במגוון עיצובים ישדרגו את הבית שלכם בכמה רמות ויבטיחו כי הוא יהיה היפה ביותר. לכן זה ברור כיום כי ממש אי אפשר לשלא לשים דלתות הזזה בבית בחלק המחבר על הגינה וקשה לדמיין את הבית שלנו ללא דלתות אלו.

3) חשבו תמיד על נושא הנוחות

נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות אדירה לשאלה עד כמה העיצוב הן של הגינה והן של הבית הוא נוח. אם אנחנו מעצבים את הבית ואת הגינה בצורה היפה ביותר אך בצורה לא נוחה אזי לא עשינו הרבה. אנו תמיד צריכים לעצב מתוך מחשבה עמוקה על הנוחות וזאת בכדי להבטיח כי לכל באי הבית יהיה נעים לשהות בו או בגינה וכך שגם יהיה לנו נעים לארח אורחים. לכן עיצוב ללא נוחות לא שווה הרבה ועל כך כדאי לכם לחשוב.

למידע נוסף: https://innout.co.il/