זהירות! כאן בונים - שיפוץ ושדרוג הגינה

הם עסק רציני שצריך להגיע לקראתו מוכנים. רק הכנת שיעורי בית טובים תבטיח ל עבור את תקופת השיפוצים ברגיעה יחסית ולצאת עם תוצאה מיוחלת. בכתבה שלפנינו נסביר מה הם השלבים של תהליך שיפוצים ואיך עוברים אותם בשלום.

 

סוגי שיפוצים

המונחשיפוציםטומן בחובו שינויים שמעוניינים לעשות בדירה, הן ישנה והן חדשה. זה יכול להיות כדי לשפר את תנאי המגורים ולהוסיף חדרים או להרחיב שטח קיים, ולפעמים הצורך לבצע שיפוצים נובע מתקלה במבנה אשר דורשת שיפוץ מיידי ותיקון הליקוי שנגרם.

נוכל להבחין בין מספר סוגי שיפוצים:

●        שיפוץ מלאכאשר משנים את מראה הבית לחלוטין ומשנים אותה מבחינת עיצוב פנים. שיפוצים אלו כוללים שבירת קירות והנחת צנרת אינסטלציה חדשה, תכנון חדרים שונה והזזת רהיטים ממקומם.

●        שיפוץ חדר בודדשיפוצים אלה משפרים מיקום של חדר מסוים בבית ומשנים את מבנהו או צורתו. לפעמים מדובר בהזזה של קיר בודד או בשינוי הריהוט ועיצוב מחדש. שיפוצים אלה יכולים גם להיות שיפוץ חדר אמבטיה כאשר הצנרת כבר ישנה ומקולקלת ויש להחליפה באחרת, או שיפוץ שירותים ועיצוב החדר.

●        שיפוץ חיצונימדובר בשיפוצים חלקיים שאין בהם עבודה יסודית. זה כולל עיצוב חדש של חדר, החלפת רהיט או שינוי מיקומם של מדפים וכלים שונים.

 

מי מבצע שיפוצים

שיפוצים מבצעים בידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. הכי טוב לקחת קבלן שיפוצים שמאחד תחתיו את כל הגורמים הקשורים לפרויקט הנוכחי. הנסיון להשיג לבד אנשי מקצוע ולעבוד עם כל אחד בנפרד, לא משתלם ולא כדאי. רק קבלן שיפוצים מסוגל לפקח על מהלך העבודה ולהיות בקשר עם כל האנשים המתאימים.

סקירה קצרה על תחומי הפעילות במהלך ביצוע שיפוצים מגלה כי מדובר בקשת רחבה מאד של נושאים: אינסטלציה, חשמלאות, נגרות, צבעי, עיצוב פנים, אדריכלות, ועוד. קבלן שיפוצים מיומן מכיר את כל התחומים הללו ויכול לגייס את האנשים למטרת השיפוצים בדירה. הוא לוקח על עצמו את האחריות לביצוע העבודה, ואתו מסכמים את מחירי העלות. קבלן שיפוצים יודיע מראש מהו צפי הזמן להשלמת המשימה וכך ניתן להערך לקראת התקופה

 

לקראת שיפוצים

לפני שמתחילה תקופת השיפוצים יש לגייס מלאי עודף של סבלנות. שיפוצים הם תקופה לא קלה במיוחד אם גרים בדירה בה מבצעים את העבודה. המגורים בצוותא עם העובדים בשטח, לא נוחה ולא פשוטה לאף אחד.

לפעמים יהיה צורך לפנות את הדירה, כאשר לא שייך להמשיך להתגורר בה בגלל השיפוצים. או אז עוברים לדירה זמנית לתקופת מה עד שהעבודה מסתיימת לחלוטין.

כדאי להתייעץ עם קבלן השיפוצים לגבי עיכובים צפויים. הקושי בהמתנה מורטת עצבים לסיום העבודה הוא קשה ומהווה נטל כבד. תמיד יש להערך לכך כי השיפוצים יארכו זמן רב יותר מן הרגיל. סבלנות ואורך רוח תמיד יועילו וישרו אוירה טובה בכל מהלך העבודה

שדרוג הגינה מתחיל ונגמר בשיפוץ מאסיבי של כל חלקי הגינה בשביל זה צריך חברה המתמחה בשיפוצים אנחנו ממליצים על נטו שיפוצים