רהוט גינה המתאים לעיצוב וילה

ריהוט הגינה שיבצבץ לו מחלון המרפסת של הווילה שלכם צריך להתאים לריהוט העיצוב הפנימי שלכם על מנת שתהיה אחידות בעיניים ותחושה של המשכיות מהפנים לחוץ. כאמור הריהוט יהיה בהתאם לתנאים של החוץ, אך בסגנון ובגוונים רצוי שתהייה התאמה.

מערכת ישיבה לגינה

על מנת שמערכות ישיבה לגינה יתאימו לכל עיצוב וילות יוקרתיות עם גינה, רצוי להיעזר לפעמים באדריכלות ועיצוב וילות שכבר מכירים היטב את העיצוב של הווילה שלכם או שיוכלו לזהות ישר מה הריהוט הכי מתאים לגינה לפי העיצוב של הווילה.

הרבה מערכות ישיבה שמוצעות לגן ולחצר, מיוצרות מחומרים מאוד עמידים לתנאים של בחוץ. בייחוד בארצנו, הלחות הכבדה וגם האובך שפוקדים אותנו הרבה, עלולים להרוס את ריהוט הגינה בתוך זמן קצר מאוד, ולפיכך, מעצב וילות שמבין גם בגינות של וילה יוכל לייעץ במקצועיות על הריהוט הנכון והעמיד ביותר עבורכם.

חומרי הגלם לריהוט גינה

החומרים העמידים ביותר בהן מומלץ לעשות שימוש בגינה הם קש או פלסטיק או ראטן, אלו משמשים חומרים עבור מערכות ישיבה של גינה ומחזיקים זמן רב מעמד. יש גם בדי ריפוד מיוחדים לגינה שמתאימים לתנאים של הלחות או החום, אלו בדים אטומים ומונעים עובש ופגמים מרטיבות כשלהי.

ריהוט יוקרתי וקלאסי

ריהוט גן לחצר שלכם לא תסתכם במספר של כסאות או שולחן פלסטיק עגול, הרבה בעלי וילות, גילו בעזרת אדריכל וילות את הערך המוסף של רכישה של ריהוט גן שהוא יוקרתי ואיכותי במיוחד, כמו כן גילו את הנוחות והאווירה הנעימה והיוקרתית במיוחד את היעלות שלו בנוסף לכך שהוא נעים ואסתטי וממשיך את הקו הישיר והעיצובי של הווילה שלהם. אם לדוגמא הריהוט והסגנון בסלון הווילה הוא כפרי, אזי יהיה ניתן להמשיך את העיצוב הזה גם בגינה בעזרת מערות ישיבה מעץ או ראטן וצמחייה כפרית ועצי פרי ועוד. חשוב שהריהוט גן יראה ממש המשך ישיר של סלון הווילה, רק שהוא ממוקם בגינה פרחונית בעלת ניחוח קסום.

עוד טיפים לבחירת ריהוט לגינה

כיום מרבית ריהוט לגינה מתוכנן ומעוצב באופן שהוא ארגונומי שמתאים הן לישיבה של כמה דקות והן לישיבה ממושכת. בכל אופן, רצוי לוודא כי המשענות יהיו נוחות ומספקות תמיכה איכותית לגב. שלמערכות הישיבה תהיינה כריות תמיכה, חשוב לוודא שהן יושבות טוב ולא מחליקות מהמשענות. עוד חשוב לבדוק שניתן יהיה לשבת מול שולחן האוכל, ושהמערכת הישיבה תהייה תחת צלייה או פרגולה שהריהוט יישמר ויהיה נעים לשבת שעות ארוכות בחוץ.