פתרונות הצללה לגינה

אנו בישראל נהנים מאור השמש לאורך רוב ימות השנה. גם בימים שאינם חמים במיוחד אור בשמש מאיר כל פינה בבית ובגינה ויחד עם היתרונות הרבים שהוא מביא איתו יש לו גם חסרונות. אור השמש הופך את השהיה בגינה ללא נעימה ואף לבלתי אפשרית בימים מסוימים, הוא מביא איתו קרינה אשר גורמת לריהוט הגינה לדהות ולצמחיה להתייבש. גם אם בחרתם בדשא סינתטי לגינה שלכם תגלו שבשמש הישירה הוא מתחמם כל כך עד שלא ניתן לדרוך עליו. גם בימים גשומים וחורפיים בהם רוחות וטמפרטורה נמוכה מגבילים את השימוש שלכם בגינה או במרפסת.

שלל פתרונות הצללה לגינה

הפתרון לבעיות שנוצרות כתוצאה מהשינויים במזג האוויר הוא פשוט מאוד – יצירת הצללה לבית ולגינה. פתרונות הצללה אשר ניתנים לשליטה שלכם מאפשרים לכם ליהנות מאור השמש במידה הנכונה ולבחור מתי אתם מעוניינים דווקא בשטח מוצל ונעים וליהנות מכוס קפה תחת הפרגולה גם ביום חורפי וסגרירי.

פתרונות הצללה מסוגים שונים מאפשרים לכם התמודדות עם ימי השמש והגשם, ומאפשרים לכם ניצול נכון של השטחים הפתוחים בביתכם, אם בגינה או במרפסת. פתרונות קירוי, סככות או פתרונות הצללה מיושמים בשיטות שונות ובשילוב של טכנולוגיות שונות אשר מרחיבות את מגוון אפשרויות הבחירה שלכם מאוד. ניתן למצוא בשוק פתרונות הצללה קבועים או כאלה שניתנים לפירוק, הרכבה וקיפול, פתרונות הצללה מעץ כמו פרגולות מסוגים שונים, פתרונות הצללה מאלומיניום בשילוב בד, זכוכית ועוד שלל אפשרויות.

סוככים לגינה

סוככים לגינה הם האפשרות הבסיסית והטובה ביותר. בתוך תחום הסוככים לגינה ישנן אפשרויות רבות אשר מתאימות לרוב סוגי הלקוחות, פרטיים או עסקיים. כך תוכלו למשל לבחור בסוכך קבוע או מתקפל, בשילוב של סוכך דופן עם סוכך עליון או בסוככים מעל דלת, חלון או חניה מקורה. ניתן לשלב סוככים לגינה עם בדים חזקים במיוחד אשר מאפשרים לכם לבחור בפתרון הצללה מעוצב, ניתן לקיפול או לפתיחה לפי מידת הצורך ונוח לשימוש.

פרגולות מעץ לגינה

פרגולות מעץ לגינה ולבית הן פתרון הצללה פופולרי מאוד בישראל. ניתן להתאים את הפרגולה לכל שטח וסביבה ולהשתמש בסוגי עצים שונים בכדי להתאים את הפרגולה לסגנון עיצוב נבחר. פרגולות עץ ניתנות לשילוב עם חומרים שונים כמו במבוק מושחל, זכוכית או רעפים והן מציעות פתרונות הצללה מצוינים אך פחות ניתנים לשינוי ולשליטה בהשוואה לסוככים.

איך בוחרים פתרון הצללה מתאים?

בחירת סוככים לגינה צריכה להיעשות בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם כלקוחות. אם תרצו תוכלו לבחור בפתרון מסיבי וקבוע לעומת פתרון קליל יותר אשר ניתן לשליטה ולשינוי ואפילו תוכלו לשלב סוכך עם פרגולה וליהנות מכל העולמות. הבחירה בסוככים לגינה היא עניין אישי אשר נובע מצורך, טעם וסגנון עיצוב ושיקולי עלות. בחירת סוככים לגינה היא משימה לא פשוט. חשוב שתזכרו – כאשר אתם בוחרים פתרון הצללה לגינה, לחצר או למרפסת שלכם דאגו לבחון את כל האפשרויות כנגד הצרכים שלכם ולעשות בחירה צרכנית חכמה.