פרגולות אלומיניום, בחירת עיצוב לגינה

פרגולות אלומיניום מהוות את אחד האלמנטים הנפוצים ביותר כיום לצורכי קירוי והצללה. לא אחת מעדיפים להתקין פרגולות אלומיניום במקום עץ מסיבות רבות כאשר הבולטת שבהן היא העובדה שאלומיניום עמיד מאוד בשינויי מזג אוויר ובטמפרטורות קיצוניות. בנוסף על כך גם העובדה שאלומיניום הינו חזק יותר ביחס למשקל שלו ניתן לבנות פרגולות אלומיניום גדולות ורחבות יותר ללא צורך בעמודי תמיכה נוספים. העיצוב והתכנון של פרגולות אלומיניום מאפשר יצירת מראה מושלם שמשתלב עם הבית עצמו. ניתן לעצב ולתכנן פרגולות לכל מטרה, בכל גודל ובמגוון עצום של סגנונות וגימורים.

בחירת מיקום נכון לפרגולות אלומיניום

כאמור פרגולות אלומיניום אינן מושפעות מטמפרטורה או מזג אוויר ולכן אין חשש להתקינן בכול מקום, אולם יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון את כיוון השמש על מנת לקבל אפקט מלא מהפרגולה, אין זה נעים לשבת תחת הפרגולה ועדיין להשתזף בשמש. מיקום פרגולות אלומיניום יש לתכנן ולבחור בעזרת בעל מקצוע מיומן, בחירה שגויה של מיקום הקירוי יכול לגרום לעוגמת נפש לא קטנה. יחד עם זאת ההמלצה היא לקבוע את מיקום הפרגולה בסמוך ליציאה מהבית לחצר או למקום האירוח. פרגולות מאלומיניום יכולות להיות מעוצבות במגוון צבעים וסגנונות ולתת מראה שממשיך את עיצוב פנים הבית. מומלץ לבדוק היטב ולסמן את כיווני השמש

סוגים וסגנונות של פרגולות אלומיניום

 

על מנת לאפשר התאמה מושלמת ומכיוון שיש פרופילים של אלומיניום במגוון סגנונות וגימורים ניתן לבנות פרגולות אלומיניום בהתאמה מושלמת לכל מקום ואיזור. היתרון של הפרגולות הא שניתן לעצב ולבחור גימורים מגוונים כגון גימור בטקסטורת עץ או גימור חלק. מבחינת הצבעים הגוונים רבים ומגוונים ומאפשרים התאמה מושלמת בין הבית עצמו לבין הגינה, בהתייחסות לריהוט הגן או לסגנון הכללי של העיצוב. לא מעט פעמים משלבים פרגולות אלומיניום יחד עם רחבת האירוח, על מנת ליצור אחידות והמשכיות לסלון, היתרון הגדול של פרגולות אלומיניום שניתן לעצבו במגוון סגנונות וגימורים, ביניהם טקסטורת עץ, חלק או קליפת תפוז. על מנת להמחיש עד כמה האלומיניום עמיד לטווח ארוך חשוב לציין כי הצביעה מתבצעת בתנור בשיטה שממיסה את הצבע לתוך האלומיניום. כך איך קילופים והעמידות היא לשנים ארוכות. בחירת מתקין של פרגולות אלומיניום גם היא דבר חשוב שאין להקל בו ראש, חשוב לבדוק ולברר מי המתקין וללכת ולראות עבודות קודמות. החשיבות היא גבוהה מכיוון שיתכן שהביצוע מושלם אך השירות שאחרי ההתקנה גרוע מאוד. לכן כאשר אתם בודקים ומבררים על המתקין חשוב לשאול לקוחות עבר בדיוק כמו לקוחות בהווה.