בחירת פינת זולה למרפסת מה האפשרויות?

הגינה הישראלית פורחת בכל ימות השנה, לאור מזג האוויר הנוח ששורר בכל העונות ואנחנו זוכים במקום נעים לשהות בו בשעות הבוקר עם כוס הקפה והעיתון ובסוף השבוע יחד עם הילדים. בכדי ליהנות מהאוויר הנעים הן בגינה והן במרפסת הבית, כדאי לעצב את הסביבה החיצונית בהתאם לצרכים של דיירי הבית. כוכב הגינה מציע מגוון גדול של פינות זולה נוחות של מגוון ספקים,  שישלימו עבורכם את המראה ויעניקו לכם נוחות מרבית לישיבה ואתנחתא בכל שעות היום. לכל דגם יש את הייחודיות שלו, את מגוון הצבעים האפשריים, את הצורה, את הגובה וכמובן מזרנים וכריות בצבעים שונים לפי בחירתכם.

יצירת סגנון

באתר תוכלו למצוא פרטים נרחבים על פינות זולה במגוון צבעים וצורות כגון: פינה מעץ צבוע בלבן עם גימור יוקרתי הכוללת פוטון זוגי  עם מזרנים וכריות בהתאם לגודל, שולחן מרובע וריפודים למזרנים ולכריות במגוון צבעים. אין ספק כי הצמחייה והפרחים עושים את הגינה ובאפשרותם גם לפאר את המרפסת באמצעות אדניות עץ, אך רהיטי גן הם חלק משמעותי מהעיצוב, הם נותנים את האמירה שלהם ויוצרים סגנון, בנוסף להיותם אופציה נוחה לישיבה בגינה או במרפסת כמו פינת זולה דגם מילאנו, פינה גבוהה ומתקפלת בצבע עץ טבעי שכוללת פוטון זוגי ופוטון יחיד, שניהם גבוהים ומתקפלים ויוצרים מראה יוקרתי ועשיר באמצעות העץ האיכותי ותוספת הגובה. בנוסף, אופציית הקיפול מאפשרת אחסנה נוחה בעונת החורף בימים גשומים.

פינת זולה למרפסת

פינת זולה למרפסת יכולה לכלול גם שעשוע והנאה, באפשרותכם לרכוש במבצע פינת זולה פלוס נדנדה מעץ מלא שתאפשר לכם להביט על הכוכבים במהלך נדנוד מרגיע, להרגיש את האוויר נושף על עורכם ולהתענג על הנוף החיצוני. במידה ואתם בוחרים רהיטי גן לתקופת הקיץ החמה, בה השמש קופחת ללא אזהרה, מומלץ לרכוש פינה עם שמשית צד איכותית, שלדת השמשייה ממתכת, היא בעלת מנגנון מכני ונסגרת תוך מספר שניות, ניתן גם לשלב מטבחי גינה יוקרתיים ליד פינת הזולה. תחת השמשייה פוטון זוגי ושתי יחידות פוטון יחיד, שניהם מגיעים עם מזרנים וכריות בנוסף לריפוד במגוון צבעים לפי בחירה.

פינת קפה

 

פינת זולה למרפסת זה רעיון נהדר, אך מה עם פינות זולה לצד הבריכה? אחת הפינות האולטימטיביות לישיבה לצד הבריכה היא פינת זולה לקפה אשר מגיעה עם יחידות פוטון סטנדרטיות, לצד שולחן עגול קומפקטי ונוח לקיפול בעת הצורך. אתר כוכב הגינה מספק מידע עשיר על רהיטי גן של ספקים שונים ומבטיח מוצרים איכותיים ומסוגננים הן לגינה והן למרפסת. באפשרותכם לבחור פינה נמוכה או פינה גבוהה עם משענות לידיים ומקום יותר מרווח. היחידות סטנדרטיות מבחינת ההרכב, אך הן בנויות בצורה שתתאים גם לגני אירועים ולמרחבים חיצוניים. אין ספק כי פינות הזולה כבשו את עולם רהיטי הגינה והמרפסת, הן מבחינת המחיר האטרקטיבי לעומת המחירים של פינות הישיבה הקונבנציונאליות וכמובן מבחינת הנוחות, בישיבה על ספסל נמוך או גבוה בתנוחה מחבקת ומאוד מרגיעה. אומנם עיצוב בניחוח שאנטי הגיע אלינו מהמזרח, שם נוהגים לשבת בקרבת האדמה, לחוש את הטבע ואת ההתחברות אליו ללא עזרים, אך במהרה גם הישראלים אימצו את המבנה החדש מאחר והוא משרה אווירה נעימה, נוח לישיבה וכמובן מעשיר את הסביבה באמצעות מראה כפרי וטבעי עם ריהוט מעץ מלא.