עיצוב גינת הבית

אין דבר מהנה יותר מדירה בה קיימת גינה, שהרי זהו דבר שמחבר אותנו לקרקע ולטבע ומהווה בעבורנו מקום מפגש מושלם למפגש עם חברים ומשפחה.
לשבת באוויר הפתוח וליהנות
מערב ברביקיו עם החברים והמשפחה או אפילו סתם לשבת וליהנות מצפיה משותפת בטלוויזיה באוויר בחוץ במקום להיות "תקועים" בבית עם המזגן.
אך כדי ליהנות מכל הטוב הזה ואף להעצים אותו יש צורך בגינה מאובזרת ועוצבת שכן הגינה היא חלק חשוב ומהותי מהבית, כך שלא יתכן מצב בו אתם חיים בבית מפואר ומעוצב אך מחוצה לו עומדת לה גינה מוזנחת שאינה עומדת באותם הסטנדרטים של פנים הבית.
היות והגינה היא קבלת הפנים הראשונית לבית, "הכריכה לספר" אם תרצו, ומפה משתמעת חשיבותה הרבה של הגינה ועיצובה !!

לא מתפשרים על עיצוב מרהיב, בבית ומחוצה לו !

בשנים האחרונות חלה מגמה חיובית של שינוי ואנשים רבים הפנימו את חשיבותו של עיצוב החוץ ונותנים דגש רב על עיצוב הגינה וסביבת הבית, הוכחה נוספת לכך היא היצע המוצרים בשוק המיועדים לעיצוב הגינה וסביבת הבית הולך וגדל משום שאנשים השכילו להבין מהי חשיבותה של גינה מעוצבת ונוחה במיוחד במדינה כמו שלנו שבה רוב ימי השנה הם ימים חמים ונוחים שבהם אפשר לבלות זמן איכות עם המשפחה והחברים באוויר הפתוח שבגינה.
עם הזמן עיצוב הגינה הולך ומשתדרג ואלמנטים חדשים או שבעבר היו מקושרים עם עיצוב פנים בלבד מוצאים את דרכם ומקומם בעיצוב גינות גם כן כדוגמת הבריקים.
בריקים לעיצוב הבית שבעבר היו נחשבים מוצר עילית יוקרתי ובלעדי ששולב אך ורק בעיצוב פנים של דירות מפוארות מוצא את עצמו היום יותר ויותר משולב בעיצוב של גינות בנוסף לשילובו בעיצוב דירות (שכן הגינה היא המשך של הבית) ולא ייתכן כי עיצוב הגינה יהיה שונה מהותית מעיצוב חלל הבית הן מבחינת צבעים ומרקמים והן מבחינת נראות וחומרי הגלם, שכן עיצוב הגינה משפיע גם על ההרגשה והתחושה של בני הבית.
וגינה מעוצבת ומסודרת תגרום לרצון של כל בני המשפחה לבלות בה זמן רב יותר וכך יוכלו ליהנות כל בני המשפחה מזמן איכות באוויר הפתוח במקום להסתגר בחדרים עם המזגנים כל היום ולא לחוות וליהנות מן הגינה ומכל מה שהיא יכולה להציע.


עיצוב הגינה – חלק בלתי נפרד מעיצוב, יצירת אווירה נכונה ונראות מושלמת

הגינה היא חלק מהותי ואינטגרלי מין הבית ויש להתייחס אליה ככזו, גם מבחינת הארגון והעיצוב כלומר אם ביתכם מעוצב ומסודר מבפנים ונתתם את תשומת לבכם בכל פרט ופרט בו כדי שהוא יהיה הכי נוח עבורכם ויתאים לכל צרכיכם אין סיבה שהמגמה הזו לא תמשיך גם לגינה שהיא חלק לא פחות חשוב מכלל הדירה כך שבני הבית יוכלו ליהנות מכל היתרונות שגינה יכולה להציע להם כגון מפגשים חברתיים ומשפחתיים, צפייה משותפת בטלוויזיה, על האש משותף ועוד… אך ימנעו מלעשות זאת בגלל שיקולים של חוסר נוחות או הרגשה לא נעימה.