מידע על סוגי דשא סינטטי

סוגי דשא סינטטי, מה הכי כדאי לקנות?

האביב כבר התחיל לעשות את שלו ואנחנו נהנים מפריחה יפהפייה שצובעת את הגינה בצבעים מרהיבים. זה בדיוק הזמן לנקות אחר כל ההזנחה של תקופת החורף ולהשקיע בגינה הפרטית, באמצעות משאבים איכותיים שיקנו לה מראה יוקרתי שנעים להסתכל עליו ולשהות במחיצתו. בנוסף לפינות הישיבה המרווחות והנוחות שיש להציב בכל גינה בכדי ליצור מרחב פונקציונאלי, חשוב לדאוג גם לפתרונות הצללה נאותים שיגנו הן על רהיטי גן והן על האנשים השוהים במרחב החיצוני. בנוסף לאחרונים, עיצוב הגינה הרווח בשנים האחרונות הוא לאו דווקא בעל משאבים טבעיים, אלא סינטטיים לכל דבר, אשר מעניקים את אותו מראה חם וטבעי לגינה במינימום מאמץ ותחזוקה.

תוספות לעיצוב הגינה

אחד מהמשאבים הללו הוא ללא ספק הדשא הסינטטי שמכבד את הגינה שלנו במראה אצילי, יציב, נקי ולא משתנה לפי עונות השנה. כך תוכלו הן ליהנות מגינה מפוארת ויפה והן תוכלו לחסוך כסף על הוצאות השקיה וחשמל שיועילו אף לאקולוגיה ולאיכות הסביבה. ישנו מבחר גדול של סוגי דשא סינטטי, כאשר לכל גינה ניתן להתאים את הסוג הנכון, לפי הצרכים של הגינה והמבנה שלה. בנוסף לדשא הסינטטי ניתן לעטר באלמנטים מיוחדים כגון סלעי נוי, אדניות, מדרגות מעוצבות, ומגוון של פינות נוי שיוסיפו למראה הכולל, יחד עם רהיטי גן פרקטיים.

סוגי דשא סינטטי איכותי

חשוב לזכור כי איכות הדשא הסינטטי נמדדת על פי טיב הסיבים והעובי שלהם, כך שלפני שאתם בוחרים סוגי דשא סינטטי, כדאי שתיידעו את המוכר בייעוד של הדשא שלכם, אם עבור משחקי ילדים, מבנה ציבורי, עסק או עבור נוי בלבד. ככל שהדשא יהיה יותר עמיד ואיכותי, כך גם המחיר שלו יעלה אך יש לציין כי בשונה מדשא טבעי, אשר מצריך תחזוקה שוטפת בכדי לשרוד, דשא סינטטי איכותי יכול להחזיק מעמד במשך שנים, כמובן תלוי במידת האיכות.