מעצב גינות או עיצוב גינה באופן פרטי?

ייעוץ בבחירת ריהוט גן לעיצוב מושלם של הגינה

אדריכל נוף מביא את חלומותיו של האנשים למציאות, הוא יכול להתחשב לתנאי השטח והאקלים הקיים באותו מקום. לעיתים, אנשים אוהבים סוגי פרחים מסויימים, עצים ושיחים בסגנון מסויים, אך חשוב מאד לדעת שלא תמיד ניתן לחבר את כל הצמחים והפרחים לשטח המצוי ולתנאי הגינה. לכן, מאד חשוב להצלחת עיצוב גינה לפי רצונכם בהתאם לתנאי השטח – להתייעץ עם מעצב גינה מוסמך ומקצועי. במקרים רבים תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני חינם ללא עלויות וללא התחייבויות במטרה לפרוס את רצונכם וחלומכם ולהבין עד כמה ניתן ליישם אותם במציאות הקיימת. בפגישת ייעוץ עם בעל מקצוע תוכלו גם לקבל בצורה ברורה את האופציות הקיימות , הזמן הנדרש להקמת הגינה וכמובן הצעות מחיר מוסדרת.

מגוון אפשרויות לריהוט גן

האימרה המוכרת “תמיד הדשא של השכן יותר ירוק” לא חייבת להיות נכונה, אם רוצים לפתוח את הראש. כאן תפקיד המעצב להראות לבעלי הגינה מגוון רחב של ריהוט גן, פרגולות, פופים, דקים, פינות ישיבה, ערסלים, בריכות נוי, ריהוט גן מעץ וכו’ הקיימים בשטח. אלו פריטים שמתחדשים בכל עונה ועונה המביאים יתרונות חדשים, טכנולוגיות ויופי שונה , כך שהאדריכל הוא הדמות המעודכן ביותר עבור עיצוב הגינה החדשה.

עבודות מקוריות לפי הזמנה אישית

בנוסף לריהוט גן הקיים והמתחדש מדי שנה, אופציה נוספת לעיצוב הגן הוא למעשה הכנת אלמנטים שונים וייחודים לפי מידות, צבעים וחומרים המתאימים לגינה שלכם בהזמנה אישית. לעבודות אלו ניתן להוסיף תאורת גן מיוחדת. זה עוד יתרון לממש את הרצון המדויק שלכם, לעיתים מפאת חוסר מקום בגינה ולעיתים משום רצון ייחודי מאוד, הנכם לא נדרשים לוותר על החלום ולו באופן חלקי. הזמנה אישית מאפשרת לכם לעצב את הגינה בצורה מקורית בצורה אופטימלית ביותר ע”י אנשי המקצוע ברמה הכי גבוה. כמובן , רצוי לערוך לוח זמנים מסודר, לקבל כמה הצעות מחיר ולהגיע להחלטה.

גינה מעוצבת בכל השנה

 

מעצב גינה מקוצעי ידאג לכם שהגינה תראה מושלמת כל השנה, זה אומר פרחים המתאימים לעונה עם שילוב של עצים בגובה מתאים, ריהוט גן איכותי ועוד. בנוסף לכך, מאוד חשוב כמובן להקפיד על תחזוקה טובה לאורך כל ימות השנה בשביל לשמור על הגינה בצורה מסודרת, בריאה ופורחת. אך, הכל תלוי בתכנון הראשוני , כידוע “סוף מעשה במחשבה תחילה” והשלב החשוב הזה עושה מעצב גינה מקצועי. לכן, מאד עקרוני לא לחשוב על חסכונות  ולנסות לתכנן לבד את הגינה, כי למעשה תכנון הגינה עם מעצב מהווה שלב בסיסי והכרחי לטיפוח גינה מושלמת ופורחת. לאחר תכנון הגינה בצורה נכונה, ניתן אז להתחיל את הטיפול ולהיות רגועים שהגינה תהיה יפה כפי רצונכם ללא הפתעות ואכזבות מיותרות.