טיפים לרכישת ריהוט גן מראטן

ריהוט גן מראטן הפך מאוד פופולארי בשנים האחרונות בעיקר בגלל עמידותו בתנאי מזג אוויר קשים. ריהוט גן מראטן מגיע במגוון רחב של עיצובים, העיצוב האולטימטיבי הוא ריהוט גן אלומיניום מצופה ראטן סינטטי מה שמוסיף אלגנטיות למוצרים אלה. בנוסף ניתן להתאים אישית סוג של ריהוט גן זה כדי שיתאים לטעם האישי שלכם. נכון לעכשיו, ריהוט גן מראטן סינטטי שולט בשוק בגלל יכולתו לעמוד שעות ארוכות של חשיפה לשמש מבלי להיפגם או לתפוס חלודה.

יתרונות בקניית ריהוט גן מראטן סינטטי

בין אם אתה להוט לקנות ריהוט גן, או סתם מתחשק לך לחדש את הגינה ריהוט ראטן מומלץ כי הוא נותן מראה מסוגנן ומתוחכם וקיים במגוון צבעים ועיצובים.יתרון גדול נוסף של שימוש בריהוט גן מראטן הוא שהוא עמיד בפני סדקים, וזו הסיבה שיותר ויותר אנשים בוחרים בו בניגוד לריהוט גן מעץ, ראטן לא צריך צביעה או מריחת לכה ויכול לשמור על הצבע והצורה שלו במשך שנים רבות. ראטן הוא חומר חזק אבל קל משקל, מה שהופך אותו מצוין לשימוש חוץ כמו ערסלים ונדנדות מאחר והוא וקל לתחזוקה ובחורף ניתן לקפל את הריהוט ולהשאירו במחסן. ריהוט גן ראטן קל מאוד לתחזוקה הדבר היחיד שצריך לעשות זה פשוט לנגב אותו עם מטלית לחה, בהשוואה לריהוט גן מעץ, זה הרבה יותר זול ואורך החיים שלו הוא ארוך יותר.

דברים שיש לזכור כאשר אתם מתכננים לרכוש ריהוט גן מראטן

קחו למשל את האקלים של המקום שאתם חיים בו לפני שאתם מתכננים לרכוש ריהוט גינה. באזור יבש, ריהוט ראטן עשוי מעץ הטיק הוא מומלץ ביותר במזג אוויר כזה. לפניי רכישת הרהיטים אתם חייבים לדעת איך לשמור על הריהוט על מנת שייראה טוב כמו חדש. יש לוודא שקוטר הראטן הוא עבה כי זה אומר שאיכות הראטן מעולה. ראטן טוב חייב להיות חלק וללא מחוספס.

טיפול בראטן

על מנת שריהוט גן מראטן יישאר במצב טוב חיוני לנקות אותו אחת לתקופה. רוב המומחים ממליצים להשתמש במטלית רכה הספוגה בתמיסת מים כדי לנקות את פני השטח של הרהיטים על בסיס חודשי או שבועי. כלים לניקוי כגון מברשת קטנה או מברשת שיניים שמורים במיוחד למטרה זו, ניתן להשתמש בהם כדי להגיע לסדקים הטבעיים של חומר זה.

 לסיכום ניתן לומר שראטן הוא חומר מצוין לריהוט גן גם מבחינת עלויות, עמידות, וקלות התחזוקה, ישנו מגוון רחב ביותר של ריהוט גן עשוי ראטן סינטטי החל מפינות ישיבה, ערסלים, נדנדות, אדניות ועוד מגוון רב של מוצרים שגדל מידיי שנה.