טיפים לבחירת אדניות עץ

אין כמו אדניות עץ בגינה כדי ליצור אווירה של חמימות, אדניות עץ דורשות המון מחשבה בתהליך הבנייה, האדניות חייבות לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים ולכן חשוב לבדוק את כל השיקולים העומדים בפנינו מאחר ואם לא נלקח בחשבון את כל השיקולים ולא נלקח בחשבון את סוג העץ והחומרים נגד מזיקים האדנית לא תעמוד בתנאים הקשים ותשחק עד כדי כשל ותתפרק. אצלנו בכוכב הגינה דאגנו בשבילכם לכל הפרטים, העץ מגיע מחוטא ומשויף עם בד פרליג השומר על העץ, הבניה של האדנית נעשית בקפדנות ובמקצועיות אצלנו בנגריה.

אדניות עץ חיצוניות יכולות להיות ריהוט גן יוקרתי מעץ ודרך טובה להוסיף מוקדים ברחבי הגן.  באזורים עירוניים רבים אמצעי ריהוט הגן העיקרי של בעלי גן עשוי להיות באמצעות סדרה של אדניות הממוקמות על גג או מרפסת.  לא משנה מה מצב הגינה שלך חשוב לבחור אדניות, כי הם לא רק יפות אלא גם בנויים למעמד וגם לתלייה במידת הצורך.

האדניות באות בסגנונות רבים ושונים בצורת ריבוע או מלבן. אנו בכוכב הגינה נייצר עבורכם אדניות עץ בדיוק לפי המידה שתרצו ובאיזה צבע שתבחרו. אדניות עץ עמידות מאוד ויכולות להחזיק צמחים כבדים. מומלץ לשתול עציצים אשר לא דורשים השקיה מרובה. אם יש לך מקום בחצר אין כמו אדניות עץ כדי למלא את החלל.

בגלל האופי של העץ ישנם כמה שיקולים לפני בחירת סוג העץ. עץ האורן הוא חזק ועמיד בפני פגעי מזג האוויר,  אבל עץ צריך להיות מטופל כמו שצריך על ידי מריחת לכה אחת לתקופה ובנוסף עם איטום מתאים, אדניות עץ שנרכשות בכוכב הגינה הם מהאיכותיות בשוק ומגיעות עם בד פרליג לשמירה על העץ מפני רקבון.

הדבר האחרון והחשוב ביותר שיש לבדוק לפני רכישת אדניות הוא חורי הניקוז. חור ניקוז הוא חובה על מנת למנוע ריקבון בשורשים. אם העציץ שלך אינו מכיל חורי ניקוז,  אתה יכול לעשות אותם בעצמך באמצעות מקדח שהוא לפחות חצי עד אחד אינץ עובי.  חורי ניקוז קטנים ינטו לקבל לכלוך ולהסתם לכן יש לעשות חור ניקוז בגודל המתאים. אנו לא ממליצים לעשות חורי ניקוז באדניות סטנדרטיות של 20*20*100 מכיוון ששותלים בהם פרחים חד עונתיים ואין צורך בחורי ניקוז שעלולים להביא למצב של ריקבון העץ.