מטבח כפרי - מהפנים אל החוץ

מטבח כפרי – עיצוב חם

מטבח כפרי הינו סגנון עיצובי שהפך פופולארי מאוד בשנים האחרונות. מטבחים כפריים בולטים בעיצוב חם בדרך כלל מעץ מלא המעניק למטבח אופי ביתי ונעים ויחד עם זאת חדשני ופרקטי. במאמר זה אנסה לעזור לכם לקחת את היתרונות של המטבח הכפרי אל מחוצה לו ולשלב אותו לא רק במטבח אלא גם מחוצה לו. להשלמת קו עיצוב דומה שיעניק אווירה כפרית, חמימה ונעימה לבית שלנו.

מטבח כפרי – לא רק במטבח

החלטתם על מטבח כפרי כמוטיב העיצוב במטבח שלכם. בחרתם מתוך עשרות עיצובי מטבחים כפריים. מצאתם את הנגר שהכי מתאים לכם. סגרתם מחיר ועכשיו יש לכם מטבח כפרי מדהים בדיוק כפי שחלמתם. אבל אין כפר בלי שדות ירוקים, ירקות שנקטפו מהשדה, עשבי תבלין טריים ועוד. את כל אלו ניתן לשלב בגינה שלנו. לעצב ולתכנן אותה כך שתשתלב במראה ובפרקטיקה למטבח הכפרי שלנו. בעיצוב הגינה ישנם שני דברים העומדים לנג עינינו. ריהוט הגינה והפרטים הנלווים שלה וצמחי הגינה אשר הינם חלק מהנוף כמו גם חלק ממה שנכנס לסירים המהבילים שלנו ובסופו של דבר למאכלים אותם נבשל במטבח הכפרי שלנו.

עיצוב הגינה בניחוח כפרי

על מנת שהגינה שלנו תהיה המשך ישיר של העיצוב הכפרי, רצוי שרהיטי הגינה כמו ספסלים, שולחנות, נדנדות ואפילו אדניות יהיו עשויים עץ מלא ואם ניתן אז אפילו בצבעים תואמים למטבח הכפרי שלנו. מטבחים כפריים שיש להם גינה צמודה בעיצוב כפרי מעניקים המשכיות לתחושה הכפרית והחמימה בכל רחבי הבית. דמיינו לעצמכם מטבח כפרי קלאסי עם ריחות תבשילים בזמן שמחלון המטבח ניתן לראות את הילדים שלנו מתנדנדים על נדנדת עץ בגינה. יותר כפרי מזה אין. או שאולי יש?

הגינה הכפרית שלנו לא תהיה שלמה בלי גינת ירק וגינת תבלינים. את גינת הירק ניתן לשתול באדמה או באדניות בהתאם למה שאנחנו רוצים לגדל. ניתן לגדל ירקות בהתאם לעונה או למשקיעים מבינינו לבנות חממה ולגדל ירקות גם מחוץ לעונה. תבלינים רצוי ומומלץ לגדל בעציצים שכן הם עדינים יותר ואינם דורשים מקום רב.

 

אין ספק שהגינה הכפרית היא השקעה קטנה ומשתלמת להשלמת המטבח הכפרי שלנו. לחיים נעימים, טעימים וטובים יותר.