מזרונים חלק בלתי נפרד מריהוט גן מפנק

 ריהוט גן היום הוא כבר לא רק שולחן פלסטיק עם ארבע כסאות, היום ריהוט גן, הוא מערכת שלמה של אביזרים ופריטי ריהוט מפנקים ומענגים המאפשרים לנו להנות מכל רגע כאשר אנו נמצאים בגינה או בחצר. היום האנשים מעונינים להביא אל הגינה את כל מה שהם רוצים להנות ממנו ולהתפנק ממנו, ולכן המושג ריהוט גן כולל בתוכו לקסיקון שלם של פריטים כמו : מערכות ישיבה, מיטות שיזוף, נדנדות, ערסלים, ספסלים, שמשיות, מערכות גריל, ג'קוזי ועוד.

מערכות ישיבה של היום עשויות מעץ או מתכת או ראטן, תוך שילוב של ריפודים בצבעים שונים הכוללים מזרונים וכריות בעיצובים שונים. הריפודים המתווספים למערכות הישיבה מעניקים להן את השיק העיצובי, ואת הצבע והמראה החי והמרשים, שלא ניתן להתעלם ממנו.

אם החלטתם לשדרג את החצר או הגינה שלכם ולהוסיף לה ריהוט גן חדש, הכולל פינת ישיבה, או כל פריט ריהוט אחר, חשוב שקודם כל תעלו בדמיונכם ותפנטזו מהי פינת הישיבה שאתם חולמים עליה? האם זו פינת ישיבה שקטה ורגועה? או כזו שמלאה באנשים שנמצאים סביבכם? האם זו פינת ישיבה מאובזרת בשפע של אביזרים כמו גריל, ג'קוזי,  שמשיה וכד' או כזו שמעוצבת בעיצוב מינימליסטי? האם אתם רוצים פינת ישיבה בעיצוב רועש ותוסס או עיצוב שקט ורגוע? לאחר שתתנו תשובות לכל השאלות הללו התחילו לרכוש את הפריטים המתאימים לכם.

מהם הריפודים המתווספים לריהוט גן ?

היום כאמור ריהוט לגינה כבר אינו כולל רק שולחן ו-4 כסאות פלסטיק לא נוחים, אלא הוא ממש מערכת ישיבה נוחה ונעימה הכוללת גם מזרונים וכריות המאפשרים לנו לשבת בנוח בגינה ולהרגיש כאילו אנחנו נמצאים בפינת זולה באמצע הגינה השופעת ירוק . פינות הישיבה הללו מאפשרות לנו להתנתק מהמרוץ היומיומי, ומשגרת  החיים המטורפת.   הן מעוצבות בעיצוב מרגיע ושקט,  הכולל צבעים מרגיעים ושלווים. מערכת ישיבה איכותית ומוצלחת היא כזו שתכלול מזרונים מפנקים וכריות נעימות, שיהיו בצבעים שקטים ורגועים ויתנו לנו כמה רגעים של שקט עם כוס קפה ביד או עם ספר טוב ביד.

אילו מזרונים מתאימים לפינות ישיבה ?

אם החלטתם לשדרג את הגינה שלכם, ולצייד אותה בפינת ישיבה מפנקת ומרשימה כדאי לכם לדעת שפינת ישיבה איכותית חייבת להיות מפנקת , ואת זאת עושים בעזרת מזרונים נוחים ולא קשיחים ונוקשים, שמרופדים בבדים נעימים ונוחים, בצבעים שונים. חשוב ביותר שתבחרו מהו הצבע העדיף עליכם האם אתם רוצים פינת ישיבה בעלת מזרונים בצבע זוהר וחזק כמו אדום או סגול, או כזו עם צבע רגוע ושקט  כמו לבן  או קרם.

אז אם אין לכם עדיין פינת ישיבה מפנקת שמרופדת במזרונים וכריות , ומאובזרת בשפע של פריטי ריהוט זה הזמן לבצע את השינוי ולרכוש פינת ישיבה חדשה לחצר או לגינה שלכם.