מבט לכניסה לבית: 7 עצות מעצבים לשדרוג חסכוני של הגינה והמרפסת

אין דבר יותר נעים מאשר לשבת בגינה או במרפסת אחרי יום עבודה ארוך ומתיש או בתחילת היום עם הקפה והעיתון. ההנאה שלנו מהמרפסת או הגינה תקבע המון על פי העיצוב שנבחר ולכן עלינו להשקיע מחשבה ויצירתיות כאשר אנחנו משדרגים את המראה של הגינה או המרפסת.

לפעמים לא צריך להשקיע סכום כספי גבוה כדי להקנות למרפסת או הגינה מראה מלהיב ויוקרתי יותר ובמקרים רבים מספיק שינוי אחד או שניים כדי שנוכל להסתכל על המרפסת שלנו או הגינה שלנו ולחייך חיוך גדול מאוזן לאוזן. דלתות חדשות למשל יכולות לעשות עבורכם עבודה נפלאה ולשדרג באופן משמעותי את הכניסה שלכם לגינה או המרפסת ואם הדלת הקיימת שלכם לא עונה לכם על הציפיות זה בדיוק השינוי שיכול לעשות עבורכם את השדרוג הגדול ביותר.

 

דלתות מעוצבות בכל הצבעים ובכל הסגנונות
פעם היינו מסתפקים בדלתות חזקות ועמידות ופחות שמנו לב לעיצוב או הסגנון שלהן. דלתות של היום זה ממש לא הדלתות של פעם והיום לעיצוב יש משמעות הרבה יותר גדולה עבורנו. דלת כניסה לבית, לגינה או למרפסת יכולה לעשות שינוי עצום ואם חושבים קצת מחוץ לקופסא אפשר בהחלט לייצר בכל מקום בבית אווירה אחרת לגמרי.

דלתות של רב בריח ידועות כדלתות חזקות ועמידות שמגנות על ביתכם מפני פורצים, מזיקים ומזג האוויר אבל בשנים האחרונות הן גם ידועות בשל היופי והמקוריות שהן מכניסות לבית. דלתות של רב בריח מגיעות במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, החל מדלתות גבוהות ורחבות, דלתות עגולות, דלתות צבעוניות, דלתות עם תוספות של ציורים ועוד. שבוחרים דלתות זו בדיוק ההזדמנות שלכם לזרום עם היצירתיות והמקוריות שלכם כדי שתוכלו להיכנס לבית שלכם ולהתפעל כל פעם מחדש.

 

דלתות לגינה או למרפסת- 7 העצות הטובות ביותר שיעזרו לכם להחליט

כאשר אתם בוחרים דלתות עליכם לבחור קודם כל דלתות איכותיות. גם הדלת המעוצבת והיקרה ביותר לא תעניק לכם מענה ראוי במידה ומדובר בדלת שאינה עושה את עבודתה. בנוסף, בחרו דלת שמתאימה לגודל של הבית ושמשדרגת ומוסיפה לקירות הקיימים. הרבה מאוד אנשים שרוצים שינוי מנסים לשנות את העיצוב של הבית או לצבוע את הקירות ולא לוקחים בחשבון שהדלתות יכולות לעשות שינוי מדהים. עצה נוספת וכדאית היא לבחור סגנון ועיצוב ייחודיים לכם, כלומר לא תמיד חייבים לבחור את העיצוב הרגיל אלא בהחלט אפשר להתפרע ולהקנות לביתכם מראה אחר ממה שהורגלתם עד כה.

 

דלתות יכולות להגיע במגוון סוגים ועליכם לבחור את הסוג המתאים לכם ביותר מבחינת הכבדות והעוצמה של הדלת. אם מדובר למשל בדלת למרפסת אתם לא חייבים לבחור דלת עוצמתית במיוחד שכן היא נמצאת בתול הבית. בנוסף, חשוב להתאים את הדלת למיקומה מבחינת הסגנון והעיצוב ואם למשל מדובר בדלת לגינה מומלץ לבחור דלת מתאימה. העצה האחרונה ואולי החשובה ביותר היא לבחור דלת בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם ולא להוציא סכומים שלא תוכלו לעוד בהם. דלתות של רב בריח הן גם איכותיות, גם מעוצבות וגם מוצעות לכם במחירים אטרקטיביים ומשתלמים.