לא משאירים ריהוט גן ללא תחזוקה

כמו בכל דבר, לעיתים צריך לעשות "סטופ", להסתכל על עצמנו בראייה ביקורתית ולהבין מה אנו עושים לא נכון. לאחר שהבנו מה אנו עושים לא נכון, עלינו לשנות זאת ולסגל הרגלים חדשים על מנת שבפעם הבאה שנבדוק את עצמנו, כבר נהיה קצת יותר בסדר. אז בואו נעשה את זה יחד, והפעם נסתכל על ריהוט גן אשר נמצא בחצרנו. איך אומרים, "לא יעזור בית דין", הריהוט גן שלנו מוזנח, ברוב המקרים לחלוטין. אבל מדוע? שאלה מצוינת, שהרי אם נשים את הקלפים על השולחן, נבין כי אנו דואגים לריהוט אשר נמצא בפנים הבית הרבה יותר מהריהוט שבחוץ. אנו דואגים לנקות את הספות, לשאוב את קרדיתי האבק, להבריק את הרצפה, להעביר סמרטוט לח מדיי פעם וכן הלאה. אבל כיצד זה הגיוני, שהריהוט אשר נמצא בפנים הבית בתנאים הרבה יותר קלים וטובים, מקל טיפול הולם יותר מריהוט חיצוני, אשר עובר תלאות באופן יום-יומי? ובכן, אין תשובה הולמת לכך, ובמאמר זה נדגיש את חשיבות הנושא, על מנת להטמיע ולחלחל את הרעיון היטב פנימה, ובפרט להדגיש את חשיבותו של מדביר מקצועי לריהוט גן.

האויב שבפנים

אם בקרדית האבק אנו נלחמים בריהוט הבית, ובשאר טפילים ומזיקים, אזי שהאויב הגדול ביותר של ריהוט הגן הם הטרמיטים. לא דיי בכך שהריהוט החיצוני סופג הרבה מכות שמש, תנאי מזג אוויר קשים, חול, רוח, וגשמים, אנו נוטים לשכוח שהוא בחוץ – ובחוץ יש הרבה מאוד מזיקים, יותר מאשר מבפנים. הדברת ריהוט גן זה המהלך הראשון שעליכם לעשות לאחר שתקראו את הכתבה הזו, הדברה מקצועית מחייבת את כל מי שחפץ לשמור על ריהוט הגן שלו. הטרמיטים כבר בפנים, הם ועוד מזיקים רבים ועל מנת לחסל אותם יש להדביר. מעבר לכך, אתם רשאים להקפיד על כיסוי הריהוט, בעיקר אם יורדים גשמים ובתקופת החורף. כמו כן, ניקיון הריהוט יעזור לכם לשמר את טיב החומר, כשם שאבק רב ולכלוך פוגע בו, והגרוע מכל, מושך אליו עוד ועוד מזיקים, אשר אט אט יכרסמו את הריהוט המושקע שלכם, אותו קניתם במיטב כספכם.

רואה ואינו נראה

רבים אינם רואים בעין בלתי מזויינת את הטרמיטים או שאר המזיקים אשר נמצאים בריהוט הגן, אך אין זה אומר שהם אינם שם. מעבר לכך, שגם אם לדעתכם ריהוט הגן שלכם במצב טוב, ייתכן ומצבו מדרדר מרגע לרגע ורק מדביר מקצועי לצורך הדברת ריהוט גן יידע לפתור את הבעיה. כאמור, גם אם אינכם מזהים בעיה, רוב הסיכויים שהיא קיימת, להזמנת הדברה נגד טרמיטים לחצו כאן וקבלו הצעת מחיר משתלמת מחברת המדבירים שלי.

 

כמה ומתי?

כל המרבה הרי זה משובח. הדברה לא תפגע בחומרים מהם עשוי ריהוט הגן שלכם, אולם אין שום סיבה להיעזר בשירותי מדביר לריהוט גן באופן יומי, שבועי, ואפילו לא חודשי, מהמקום הטבעי שאנו לא מחפשים לזרוק כסף לפח. אולם, הדברת ריהוט גן אחת לשנה תעשה את העבודה, והיא אף בגדר חובה. עלותה של הדברת ריהוט גן לא תעלה על 400 שקלים, והיא עשויה לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים בעתיד, תהיו בטוחים וסמוכים שהדברה מסוג זה תאריך את חיי הריהוט שלכם בכמה שנים טובות. מעבר לכך, אתם אינכם מעוניינים לשבת על ריהוט נקי ומסודר? הדבירו אותו כעת.