כל מה שרציתם לדעת על פרקטים

רצוף לבית הוא עניין שמעסיק את האנושות עוד משחר ההיסטוריה. אם בעבר היו יוצרים רצפות מטיח, אבן או פסיפס. במאה השנים האחרונות מקובל היה לרצף בתים בריצוף אבן או קרמיקה אך היום יש אפשרות חדשה וזה ריצוף הבית או בית העסק בפרקטים.

יתרונות של רצפות פרקטים

פרקטים נותנים לבית תחושה של חמימות, יוקרה, וכפריות. בנוסף פרקטים יוצרים בידוד מצוין ונותנים תחושה נעימה למגע בכפות הרגליים.
פרקטים הם קלים להתקנה, ניתן להתקין פרקטים על ריצוף קיים בלי צורך בפגיעה בדלתות הקיימות או במפלס הגובה של הבית. רצפות פרקט אינן צוברות אבק ומתאימות ביותר לאנשים הסובלים מבעיות בקנה הנשימה. פרקטים איכותיים עמידים בפני שריטות ושחיקה.
אם ברצונכם לקבל
פרקטים איכותיים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומותקנים על ידי טובי בעלי המקצוע אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר.

סוגי רצפות פרקט


יש שני סוגים של פרקטים, הראשון הוא פרקטים העשויים מעץ טבעי, פרקטים אלו הם העלי שלוש שכבות, השכבה העליונה היא העץ בו בחרתם (יש סוגים שונים כמו אלון, בוק – אשור, מייפל לבנה ועוד רבים) עלות רצפת הפרקט משתנה בהתאם לעץ בו בחרתם. פרקט עץ טבעי בנוי מלוחות עץ אמיתיות ללא עיבודים רבים, היוצרים ריצוף פרקט עמיד אך הוא היקר ביותר.
סוג שני של פרקט הוא הלמינציה, מדובר בחיקוי עץ הבנוי מחומר בשם
HDF ומודפס בדוגמא של סוג העץ בו בחרתם. ניתן למצוא בשוק דוגמאות טובות כל כך עד כי קשה מאוד להבחין בין פרקט שבנוי מעץ אמיתי ופרקט העשוי מלמינציה.
ההבדל המהותי בין ריצוף פרקט העשוי מעץ טבעי וריצוף פרקט הבנוי מלמינציה, הוא במהירות השחיקה, עמידות הפרקט בטווח של שנים והכי חשוב – המחיר. אם אתם מעוניינים לרצף בית פרטי או משרד קטן רצוי לבחור בפרקט למינציה בעובי של 7 – 8 ס"מ בעל דרגת שחיקה 4 – 3.
על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד, לעבודה איכותית ופרקט הבנוי מחומרים מעולים אתם מוזמנים לפנות אלינו, לקבלת שירות אמין מחיר טוב ועבודה מקצועית.

 

חשוב, נכון וראוי שייכתב כבר עכשיו, בפתיחה: פרקט למינציה אינו פרקט עץ. מדובר בחומר תעשייתי שאותו מייצרים מ – HDF קרטון דחוס שעליו מודבקת דוגמה דמוית עץ (ניתן לבחור בצבע מועדף מתוך קשת שלמה של גוונים) והוא מצופה בניילון מיוחד- הלמינציה.