מערכת ספא בגינה הביתית

כל אחד מאתנו חולם על ביקור בספא מפנק בסיומו של יום עבודה מתיש ומעייף במיוחד. אך, למרות המחשבות הרבות והתשוקה העזה למעט נחת, אנחנו מוצאים את עצמנו ממשיכים להתרוצץ, לטפל במטלות הבית הרבות ומוצאים את עצמנו בסיומו של יום על הספה מול שידורי הטלוויזיה.

בין שידורי הטלוויזיה העמוסים וודאי נתקלנו לא פעם בהצגת ביתו של אדם אשר בחצר ביתו מותקנת מערכת ספא משוכללת ותהינו לעצמנו מתי נוכל להרשות לעצמנו את הפינוק הנחשק כל כך.

גם אנחנו חשבנו שהמטרה רק נראית רחוקה ופנינו לצוות המומחים של אתר הוטספרינג מערכות ספא אשר הציגו בפנינו את הפתרונות הקיימים וגרמו לנו להבין שלמעשה היום כל אחד מאתנו יכול ליהנות ממערכת ספא בגינה הביתית.

מערכת ספא בגינה הביתית ?

למרות שרבים מאתנו, יתקשו להבין כיצד ניתן להפוך את החצר הביתית למרכז ספא מפנק, הדרך קלה ופשוטה עד כדי כך שלמעשה בתוך יום עבודה אחד תוכלו למקם בשטח ריק בחצר הבית ג'קוזי מפנק שידאג להסב לכם שעות רבות של הנאה.

התקנת מערכת הספא בחצר הביתית יכול להתבצע בקלות על גבי דק עץ יוקרתי ואפילו על משטח אבן או בטון מוחלט, על פי בחירת הלקוח. למעשה, אין חובה להתקין צנרת ניקוז היות והמערכת כוללת את מערכת ניקוז פנימית וניתן למלא אותה במים מחלקה העליון בקלות.

ומה לגבי החורף ?

מערכת הספא עומדת לרשות בני הבית לאורך כל ימות השנה והרחצה בה מותאמת לכל עונות השנה הודות למערכת חימום המים אשר ביכולה לספק לנו טבילה חמימה ונעימה גם בימים הקרים ביותר.

על מנת ליהנות מהמערכת בכל ימות השנה מומלץ למקם את מערכת הספא תחת כיסוי עליון כמו גזיבו או פרגולה. קביעת מיקום בעל חיפוי עליון תסייע בהגנה על הרוחצים מפני השמש הקופחת בקיץ וכמובן מפני הגשם בחורף.

אז מה צריך לבדוק לפני שקונים?

אם החלטתם לצעוד קדימה ולשדרג את החצר הביתית על ידי התקנת מערכות ספא איכותיות, כדאי שתשקיעו גם בדברים אחרים כמו מערכות ישיבה איטלקיות, חשוב שתשימו דגש על מספר נקודות אשר יבטיחו לכם כי המערכת שרכשתם אכן תעמוד ביעדה ותשרת אתכם לשנים רבות.

הדגש הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן איכות המוצר. לכן, כבר בשיחה הראשונית עם נציגי המכירה וודאו מהיכן מיובאת המערכת, היכן היא מורכבת והיכן מיוצרים חלקיה השונים. לעיתים המערכת עצמה תורכב בארה"ב או אירופה אך למעשה כל חלקיה יוצרו בסין או מקסיקו.

לאחר שמצאתם את המערכת אותה אתם מעוניינים לרכוש או שהינכם נמצאים בשלב ההתלבטות בין כמה ספקים שונים הקפידו לוודא כי החברה בה בחרתם בעלת ותק של יותר מחמש שנים בתחום ועומדים מאחוריה מספר לא קטן של לקוחות המעידים על אמינותה ורמת השירות שהיא מספקת.

הקפידו למדוד מראש את הגודל אותו אתם מייעדים למערכת הספא בחצר הביתית ובקשו להגיע אל אולם התצוגה באופן פיזי כדי לצפות במערכת. מלבד גודל המערכת וודאו כי המערכת אכן עומדת בנתונים שהוצגו בפניכם בשיחת המכירה הטלפונית לפני שתבצעו את הרכישה.

אז , בפעם הבאה, רגע לפני שאתם נרדמים מול הטלוויזיה וחולמים על מערכת ספא מפנקת בחצר הביתית , הרימו את הטלפון ובואו להכיר את הדרך הקצרה אל מערכת ספא חלומית בחצר הביתית שלכם.