כיצד תשדרגו את הגינה עם מעקות זכוכית מעוצבות לבריכה?ֿ

אם בעבר ההשקעה בתהליך עיצוב ביתנו התמקדה בעיקר בפנים הבית בחללים כמו הסלון, המטבח וחדרי השינה, היום רבים מאיתנו מחלקים את התקציב באופן די שווה, לעתים אף משקיעים יותר בחלק החיצוני כחלק בלתי נפרד מתהליך תכנון ועיצוב הגינה שלנו.

 

יש כמה סיבות לשינוי הזה כאשר הסיבה המרכזית לכך היא משום שבישראל אנו נהנים ברוב השנים משמונה חודשי אביב וקיץ בהם אנו יכולים לשבת בחוץ בניחותא, לארח את האנשים הקרובים לנו וליצור קשר בין המראה העיצובי של החללים הפנימיים לחלק החיצוני. כתוצר נלווה של קרני השמש החיוביות, לא מעט משפחות בישראל בוחרות ״ללכת עם זה עד הסוף״ ואפילו מחליטות לבנות בריכת שחייה אשר תשדרג בכמה רמות את איכות חייהן. כמובן שדק, פרגולה, נדנדת עץ, גריל איכותי ומערכת ישיבה לגינה הם חלק מחבילת ה״פינוק״ הקייצית שאנו יוצרים לעצמנו.

 

מהם היתרונות של מעקות זכוכית בחלק החיצוני של הבית?

ראשית כל מדובר ביתרון עיצובי בולט. מעצם היותה שקופה, לזכוכית יש מראה יוקרתי ואלגנטי אשר משתלב עם כל סגנון עיצובי. בין אם בחרנו להשקיע בטיפוח הגינה, לשדרגה עם צמחים, פרחים ועצים ובין אם הלכנו על מראה נקי של דק ובריכת שחייה, הזכוכית תשתלב עם כל בחירה. היא מתאימה הן למראה קלאסי, הן למראה מודרני נקי והן למראה כפרי פסטורלי כך שהיא למעשה מאזנת את כל חומרי הגלם בהם בחרנו לעשות שימוש.

 

יחד עם זאת, תיחום של בריכת השחייה באמצעות מעקות זכוכית תעלה את רמת הביטחון וההגנה במקרים של בתים עם ילדים. אם אתם רוצים להיות רגועים, להבטיח שאתם שולטים בכניסה וביציאה לבריכת השחייה מעקות אלו הם הפתרון היעיל, המהיר והאיכותי ביותר.

 

 

יתרון נוסף ולא פחות חשוב בא לידי ביטוי דווקא בהיבט הפרקטי. את חומר הזכוכית קל מאוד לתחזק, היא עמידה בפני מכות וסריטות שכן היא עוברת תהליך חיסום ייחודי. לכן, קשה מאוד לגרום לה לסדק או לשבר וקל מאוד לנקות אותה. כל מה שצריך זה רק להשפריץ מעט חומר לניקוי זכוכית, להעביר מטלית יבשה והנה לנו זכוכית  נקייה. היא לא צוברת חלודה, לא מתקלפת, לא מתעוותת כתוצאה מנזקי מזג אוויר ולכן למרות שמדובר בחומר מעט יקר ביחס לחומרי גלם אחרים מדובר בהשקעה לטווח הארוך