כיסוי למנגל – על מה חשוב לשים לב

האוכל הוא המישור המרכזי בחיינו, יש ביממה כ- 3 ארוכות, ולאנשים מסוימים 4. האוכל תופס תפקיד נכבד בחיינו הפרטים, החברתיים, והעסקיים. ארוחות בשר על המנגל היא הדרך להעביר את שעות הפנאי והחופש בצורה הנעימה ביותר ויחד עם החבר'ה. בין אם יש לכם מנגל קטן, בינוני או גדול, כיסוי עבורו הוא הדרך הטובה ביותר לשמר אותו לשנים ארוכות. במאמר שלפניכם נדבר על הדברים שחשוב לשים את העין בעת בחירת כיסוי למנגל.

חשיבות כיסוי למנגל

הבשר הטוב ביותר נעשה במנגל או לחלופין בגריל גז. גם אם זה נשמע קלישאתי – חשיבותו של כיסוי המנגל הוא בגדר חובה. במטרה לשמר את המנגל לשנים ארוכות, כדאי לעשות שני דברים חשובים מאוד: הראשון, הוא לדאוג תמיד לתחזוקה שוטפת של המנגל, וכמו כן גם לניקיונו. השני, הוא כיסוי למנגל.

כמו כן, אם נדע לשמר את המנגל לאורך זמן, נוכל לחסוך מאיתנו את הצורך בקניית מנגל חדש! דבר אשר יחסוך לנו לא מעט כסף. לידיעתכם מנגל או גריל מקצועי עשוי להגיע לרמות מחיר של 1,000 ₪ ואף יותר.

1 עמידות בתנאי מזג האוויר

במידה ואנחנו כבר סגורים על קניית כיסוי למנגל, רצוי ללכת על בטוח ולרכוש כיסוי אשר דוחה מים וחסין לתנאי מזג האוויר השונים. כמו שאתם יודעים, מנגל או גריל גז הוא מוצר לא זול, ויכול להתקלקל בקלות. לפיכך, חשוב להשתמש בכל האמצעיים האפשריים במטרה לשמור עליו ככל האפשר. הדרך הטובה ביותר לשמור עליו, הוא לרכוש כיסוי אשר עמיד בפנים מים ושאר נזקי האוויר השונים.

  1. צבע מועדף

השקענו בבית ובגינה עם כל הלב והכסף, הן מבחינת שכירת גנן, צבעים דומיננטיים, תאורה מקצועית ויפה, ומערכות ישיבה נהדרות. כעת, יש להתאים את כיסוי המנגל לתנאי הרקע ולעיצוב החוץ של הגינה \ הבית.

בחירת צבע היא אחת מן ההתלבטויות הלא פשוטות, לא לכל חנות יש את הצבע המושלם. עקב כך, אנו ממליצים ללכת על צבעים בהירים ופחות קודרים, כאלה שיכניסו קצת אור וטעם לגינה.

  1. סוג הכיסוי

עצרו לשנייה וחשבו על סוג הכיסוי. ישנם מספר התלבטויות בנושא: סוג הבד \ החומר שממנו עשוי הכיסוי, יצרן \ דגם, ואולי גם לתת מחשבה ולהשקיע בכיסוי בהתאמה אישית. כיסוי בהתאמה אישית מעניק לנו להשיג כיסויים לא סטנדרטים, ובכמעט כל הגדלים האפשריים.

סוג הכיסוי הוא התלבטות לא פשוטה, והוא למעשה הבסיס לתחזוקה של הגריל גז \ המנגל.
ההמלצה שלנו, הוא לבקר בחנויות המומלצות ולהתייעץ עם אנשי המכירה.

לסיכום

כיסוי למנגל היא הדרך הטובה ביותר לשמר אותו למשך זמן לא מבוטל, בחרו את הכיסוי בצורה המקצועית ביותר, על דגש של הצבע, סוג הבד, וכמובן עמידותו למים ולאבק. מכאן, ההחלטה בידיים שלכם.

בהצלחה.