כיסוי לבריכה - חובה לכל בריכה פרטית

כיסוי לבריכה הוא חלק בלתי נפרד ממנה. כיום בעלי בריכות בבתים פרטיים או בעלי בריכות בקאנטרי ובבריכות ציבוריות יודעים את היתרונות הרבים הטמונים בכיסוי לבריכה, שהרי ללא כיסוי זה, סביר להניח כי מי הבריכה לא יישמרו נקיים והם חשופים לחדירת זיהומים, בעלי חיים, לכלוכים, צמחים ועוד. מעבר לכך שהם מונעים חדירת לכלוכים שונים, הכיסוי מונע את אידוי המים, כלומר מעט את האידוי, וכך הוא נעשה חסכוני בכך שמי הבריכה אינם מתאדים.

חיסכון משמעותי בהוצאות

כיום ניתן לומר כי כיסויים לבריכה הם ללא ספק חיסכון כספי לבעלי בריכות, אך כיצד בא לידי ביטי החיסכון הכספי? הרי כיסוי הבריכה כאמור מגן עליה מפני חדירה של זיהום ולכלוך, שכך אתם חוסכים בעלויות של חומרי ניקוי וכוח עבודה לניקיון הבריכה. מעבר לכך, מדובר בפתרון אפקטיבי ביותר לשמירה על חום מי הבריכה, וזאת כאשר מדובר בכיסוי אוטומטי או ידני לבריכה, המאפשר לשמור על חום המים. כיסויים לבריכה כמעט שאינם מאפשרים למים להתאדות ובכך אין צורך למלא את הבריכה במים כל תקופה מסוימת, או מילוי מופחת.

מגוון כיסויים לבריכה לשירותכם

חברתנו מציעה עבורכם כיסויים לבריכה העומדים בתווי תקן המחמירים ביותר על פי החוק, ברשותנו מגוון רב של כיסויים החל מכיסוי בריכה חשמלי, כיסוי בריכה בטיחותי, כיסוי אוטומטי ועוד מגוון רב של כיסויים המתאימים לגדלים שונים של בריכות – בצורות שונות.

איזה כיסויים תוכלו למצוא בחברתנו?

כיסוי חשמלי לבריכה

 מדובר בכיסוי בריכה חשמלי ידידותי אשר ניתן להחלקה פשוטה ופריסה על פני המים בבריכה. כיסוי זה הינו מצויד במערכות המתקדמות ביותר כדוגמת –  במנוע ייחודי ובמפסקי DIP. כיסוי בריכה חשמלי ננעל באמצעות מערכת נעילה חשמלית, מתקדמת ביותר הכוללת שלוש נקודות אבטחה יעילות לביטחון. היתרון הבולט בכיסוי לבריכה תריס הוא – העדר צורך בעבודות בינוי, כלומר אין צורך בקידוחים ובאטומים. את הכיסויים ניתן למצוא בהתאמה אישית מחומרים שונים כמו – אלומיניום מצופה, עץ מונע UV ופלדת אל-חלד.

כיסוי ידני לבריכה

כיסוי זה מגיע בהתאמה אישית ומיועד לבריכות קטנות בבתים פרטיים או ציבוריים ולמערכות ספא וג’קוזי.  הכיסוי אמנם אינו חשמלי, ולכן מחירו זול יותר מכיסויים לבריכה חשמליים. היתרונות בו – שהוא ניתן לגלילה ידנית ואף ניתן לפרוס אותו בקלות על הבריכה באמצעות חבלים. הוא יעיל בשמירה על ניקיון הבריכה ושומר על חום המים.  

כיסוי תרמי לבריכה

כיסוי תרמי הינו כיסוי יעיל ומנצל את קרני השמש לצורך חימום הבריכה. כיסוי זה מונע את אידוי והתנדפות מי הבריכה , הוא ידידותי לסביבה, חוסך באנרגיה ומים. הכיסוי התרמי הינו קשיח וקל ביותר לתפעול.

כיסוי רשת לבריכה

מדובר ברשת הפרוסה מעל הבריכה, היא יעילה מפני נפילת לכלוכים קלים, מי גשמים יכולים לחדור מבעד לרשת, הוא כיסוי קשיח ועמיד, קל לפרוס אותו וקל להסיר אותו. כיסוי זה יעיל בבריכות שהשימוש בהן לעיתים קרובות.

כיסוי חופה לבריכה

מדובר בכיסוי בריכה בטיחותי, קשיח, ואיכותי. הוא עשוי משלדת אלומיניום וחיפוי העשוי מפוליקרבונט. הוא יוקרתי ובעל מראה אסתטי ונקי לעין, המגיע במגוון צבעים אותם תוכלו להתאים לסטיילינג ועיצוב הבריכה. הוא מתאים לשימוש ים יומי ופרקטי ביותר.

תכסו ותיהנו

בכל מקרה בו אתם מחזיקים בריכה בביתכם, או בכל מקום אחר, מומלץ לכסות אותה בכיסוי בריכה בטיחותי, ידני, כיסוי אוטומטי, או כיסוי בריכה חשמלי, או כל כיסוי אחר, כדי שתוכלו ליהנות ממים נקיים וליהנות מהבריכה לאורך זמן רב.