ייבוא ריהוט מסין – החלום העיצובי

החלום

כולנו מכירים את זה: חסכנו את מיטב כספנו והגענו ליעד המיוחל – דירה חדשה שתהווה קן חמים עבורנו ועבור אהובנו ואוהבנו. בזמן שהבית נבנה או משופץ, אנחנו מתפנים כדי לשקול באופן רציני בנושא עיצוב החלל. החל מהקרמיקה ועד לריהוט בחדרי הבית השונים, אנחנו משקיעים זמן ותשומת לב מרבית בלנסות וליצור את המרחב האישי אשר מגדיר אותנו באופן המדויק ביותר: הריהוט הכי נוח, יפה ומזמין, שהוא למעשה, הבסיס לחוויות העתידיות המצפות לנו במקום החדש.

המציאות

האכזבה שמצפה לנו, בעקבות המבחר הדל יחסית והעלויות הגבוהות, לא מאחרת להגיע. לדוגמא, סלון פשוט, עם תפירה בסיסית וריפוד שיתכלה מהר יחסית, עולה כמעט כמו שיפוץ. שלא נדבר על הוספת חדר הורים, חדר ילדים או מטבח ומקלחת.

מתוך היכרות עם החוויה המאכזבת, הקמנו את חברת אימפורט, אשר מתמחה ביבוא מוצרים מסין. דמיינו את זה כך – אתם בוחרים את תכולת הבית שלכם, על פי החלום המדויק שלכם, ללא פשרות ומבלי להוציא כספים מיותרים על איכות בלתי מספקת.

האור בקצה המנהרה

תוך זמן קצר מרגע בחירת המוצרים הראשונית, אנחנו נבצע עבורכם בדיקת אמינות לספק הסחורה. בדיקה זו תבוצע לפני התשלום בפועל והיא תבטיח שתבצעו רכישה איכותית ובטוחה, בתקציב המתאים לכם.

התיאום מול חברת השילוח והמכס, יבוצע באופן מלא על ידינו, לנוחיותכם המלאה. לאחר מכן, נבצע בקרת איכות נוספת לסחורה שהגיעה לארץ ורק לאחר מכן,  בזמן שהכל מושלם וללא רבב, יבוא תכולת בית מסין תגיע הישר לבית הלקוח.

ייבוא אישי

אפשרות נוספת, אם תרצו, הוא טיסה לסין. כן, אנחנו מאמינים בחוויות אישיות ממקור ראשון. לתפיסתנו, זה לא מספיק רק לבחור רהיט מקטלוג ואם אפשר להרגיש את הבד ולראות את המוצר ממקור ראשון, מה טוב.

במהלך הטיסה, יתלווה אליכם מומחה מטעמנו, אשר ידריך אתכם לאורך כל מסע הקניות. המלווה ייקח אתכם לחנויות הנכונות ויעזור לכם לבחור את המוצרים המתאימים לכם ביותר, ברמה עיצובית ולא פחות חשוב – תקציבית.

הופכים משימה מורכבת, לפשוטה ומהנה

 

במקום לכתת רגליים מחנות לחנות או מספק לספק ולהתמקח על עלויות או זמני ההובלה, אנחנו מציעים לכם לבצע פעולה מורכבת יחסית, בדרך הפשוטה והמהירה ביותר, תוך שאנחנו מבצעים עבורכם את כל הבדיקות מן הבסיס ועד ליסוד. בין אם החלטתם לבצע את הרכישה מהארץ, דרך המחשב, בזמן פגישה איתנו או בין אם החלטתם לטייל לסין ולבצע את הרכישה אצל הספק המקורי, התוצאה היא – בית חלומותיכם, ללא פשרות, ללא הוצאות מיותרות.