טרנדים בריהוט גן בשנת 2016

מדי שנה אנחנו מגלים טרנדים חדשים בריהוט גן, אנחנו רואים את זה בגינה אחת ואז בעוד גינה ולאט לאט אנחנו מגלים שמדובר בטרנד שסוחף את כולם עד שמגיעים טרנדים חדשים, לעיתים הטרנדים הישנים נשארים ולעיתים הם נעלמים כלא היו.

מרבית הטרנדים בריהוט מגיעים מעולמות תוכן שונים, למשל דרך מעצבים שמתעסקים בתחום ומציעים עיצובים חדשים, דרך חברות אשר מפתחות פיתוחים ייחודים אשר יכולים להשתלב בריהוט וכמובן דרך תוכניות טלוויזיה שעוסקות בתחום ומנסות להכניס מוצרים חדשים שיכולים להתאים לקהל הרחב.

חלק גדול מהחברות אשר מתעסקות בריהוט גן, מציעות עבודות נירוסטה‏ איכותיות אשר הופכות את הריהוט לייחודי וכזה אשר יכול להתאים לכל גינה באופן שונה. אנחנו יכולים לראות שלצד עבודות אלו ישנם שילובים של חומרים נוספים למשל שיש, עץ, זכוכית ועוד.

לפני שנציג כאן שורה של טרנדים בריהוט גן, חשוב לומר, כל טרנד שכזה יכול להתאים לגינה בצורה שונה, מה שחשוב הוא שאנחנו נדע לבצע את ההתאמות הנדרשות, גם על מנת שנוכל ליהנות מהטרנדים באופן פרקטי ויעיל וגם בשביל שיוכלו להתאים לגינה מבחינת עיצוב, כך שהגינה תיראה יפה ומרשימה יותר.

טרנדים בולטים לריהוט גן

מטבח גינה – אחד הטרנדים הבולטים ביותר בתחום של ריהוט גן, טרנד אשר כולל עבודות נירוסטה איכותיות הוא מטבח גינה. הרעיון הוא להקים מטבח לאורך קיר אחד מהמבנה או באופן נפרד ממנו, בגינה שלנו. כך אנחנו יכולים לארח חברים או בני משפחה ולהכין להם את הארוחה במטבח גינה ולא נצטרך בכל פעם לרוץ למטבח הביתי בשביל להכין את האוכל. הבישול בגינה יהפוך את חווית הארוחה להרבה יותר נעימה וייחודית.  

ריהוט אמורפי – הרעיון של ריהוט אמורפי הוא ריהוט חסר צורה חד משמעית. היום כשהריהוט המודרני תופס מקום של כבוד הן בסלונות הבתים והם בגינות, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ריהוט שהוא חסר צורה מוגדרת, כך שניתן להשתמש במרכיבים של הריהוט לצרכים שונים ובצורות מגוונות.

ריהוט קלאסי בקליעה דקורטיבית – כולנו מכירים את הריהוט הגינה הקלאסי, זה אשר משמש אותנו כבר עשרות שנים בגינה, כיום אנחנו יכולים לראות ריהוט אשר כולל גם עבודות נירוסטה איכותיות אשר בין היתר כולל קליעה דקורטיבית בשלל צבעים. ריהוט זה משתלב בצורה יפה עם העיצוב של הגינה, בתנאי שמדובר בעיצוב מסודר וקלאסי. כפי שאפשר להבין מדובר בהיפוך מוחלט של ריהוט אמורפי שנחשב הרבה יותר מודרני.

 

ריהוט וינטאג' – הוינטאג' תופס מקום של כבוד והופך אט אט מטרנד לאופנה שלא מתכוונת להיעלם מהנוף שלנו, לא בביגוד ולא בריהוט. אנשים רבים מעוניינים להשתמש במרכיבי ריהוט שמזכירים להם את שנות השישים והשבעים אך עם טכניקות חדשות, בין היתר כאלה שכוללות עץ, זכוכית וכן עבודות נירוסטה איכותיות וחדשניות.