טיפים לשדרוג הגינה שלכם שתוכלו ליישם בעצמכם

אם עברתם לאחרונה לבית חדש ואתם רוצים ליפות את הגינה שלכם, אפשר בהחלט להבין מאיפה זה מגיע. כאמור, הגינה, המקום החביב ביותר לפתוח את היום עם קפה ולסגור עם ארוחת ערב חברתית או זוגית. רוצים לדעת איך תוכלו בעצמכם להפוך את הגינה למקום שהכי כיף לסגור או לפתוח בו את היום? במיוחד עבורכם, הראשון בגינון, מעניקים טיפים לשדרוג הגינה – את הטיפים תוכלו מן הסתם ליישם בעצמכם.

שלב ראשון #  שילוב הריהוט המתאים

בשלב הראשוני, אנחנו ממליצים לכם ליישם דלתות הזזה – זה חשוב, כי אם תבחרו דלתות הזזה בין הגינה לבית שהרי הצלחתם במשימה. איך מייצרים המשכיות בין הגינה לבין הבית? בדיוק לשם כך אתם מוכרחים לשקול את עניין דלתות ההזזה. הדלתות יכולות להגיע במגוון של מצבים ועיצובים והם בהחלט ישדרגו את הנראות ברמות גבוהות ביותר.

שלב שני # היו פרקטיים לצד הנראות המושלמת

הטיפ השני שנספק לכם קשור בנוחות ופרקטיקה. כאמור, כאשר אתם בוחרים לעצב את הגינה ולבחור את הרהיטים המתאימים, אל תפסחו על נוחות לצד עיצוב. כן, היום בעידן המתקדם, אפשר בהחלט לשלב בין השניים ולצאת נשכרים מכל הסיפור הזה. זה חשוב ביותר, שאחרת, אם בחרתם ריהוט מהמם שאיננו נוח בעליל, שהרי לא עשיתם דבר. יש להפעיל לא מעט מחשבה מורכבת ובו זמנית לא לפסוח על הנוחות לצד הנראות המושלמת. מתכוונים או אוהבים לארח אנשים אחרים? גם כאן, עניין הנוחות יעלה לא פעם ולכן, לא ניתן לפסוח עליו. אז בסיכומו של שלב זה, אם אתם בוחרים ריהוט או עיצוב, וודאו שיהיה נוח לכולם.

שלב שלישי # התאימו את הגינה גם לילדים שבבית

כטיפ שלישי, חשוב לנו לייעץ לכם להתאים את הגינה גם לילדים הקטנים שבבית או לאורחים הקטנים שמגיעים. אחרי הכול, הגינה היא גם מקום שכיף לשחק בו ואת זה אתם יכולים לשדרג בעצמכם מבלי לערב מעצבים חיצוניים. מה עליכם לעשות? שלבו טרמפולינה בגינה אבל בו זמנית, וודאו כי מיקומה מתאים. בין היתר, אם מצאתם את הטרמפולינה, וודאו כי היא בצבע הנכון וכן בגודל הנכון.

רוצים לשדרג את נראות הגינה, אתם לא באמת חייבים לעשות זאת עם מעצבי פנים. כל מה שצריך זו מחשבה נקייה, ראש פתוח וכמובן שילוב של אלמנטים קטנים שיודעים לעשות את ההבדל. צריכים רעיונות לשדרוג הגינה באופן עצמאי? הראשון בגינון מזמין אתכם לבקר באתר ולדלות את כל הרעיונות הטובים ביותר ליישום עצמי.