טיפים לעיצוב גינה על ידי ריהוט גן

כל מי שנפל בחלקו להתגורר בדירה צמודה לקרקע יכול ליהנות מגינה צמודה לבית. מי שזכה לחלקת אלוקים שכזו צמוד לבית, צריך להשקיע באותה חלקה כדי שהיא אכן תפרח ותהפוך לפינת חמד.

בתים רבים בקומת קרקע כוללים במקרים רבים גם את הגינה הפרטית הצמודה. הגינות הללו הם פיס של ממש אך רק אם משקיעים בהם. גינות פרטיות שלא משקיעים בהם הופכים מהר מאוד למקום מוזנח, קוצים או עשבים שוטים פורחים להם שם באין מפריע וישנה התחושה שהגינה יכולה להוות סוג של מחסן של הבית וכל מוצר או פריט שלא נמצא לו המקום המתאים בבית מועבר אחר כבוד החוצה. הבעיה עם מחסנים מן הסוג הזה, זה שגם בעלי חיים שמחפשים מקום נעים וחמים ומוגן, מגלים מהר מאוד את כל אותם רהיטים או פריטים וקובעים שם את משכנם. כך שבמקום גינה יפה ופורחת יש לכם שדה קוצים, עם בעלי חיים. לא חבל?

טיפים לעיצוב גינה על ידי ריהוט גן

החלטתם שלא עוד. הגינה שלכם ראויה ל -קצת יותר וחבל שהיא תהיה כך מוזנחת. מה תעשו כדי להפוך את הגינה שלכם לסוג של גן עדן?

קבלו מספר טיפים איך להפוך את הגינה למעוצבת, נעימה ומזמינה:

·         טיפ מספר 1 – מתכננים את הצמחייה – דבר ראשון עליכם לתכנן את הצמחייה בגינה. כדאי שהיא תשתלב עם הסגנון של הבית שלכם, כך שאם לדוגמא בחרתם לרצף את הבית שלכם עם פרקט הרי שהקו הכפרי יכול להמשיך גם בגינה. תכננו את סוגי הפרחים, את השיחים אם תרצו ואפילו עצי פרי מרשימים.

·         טיפ מספר 2 – מתכננים את אזור הישיבה – כאשר אתם רוצים ליצור בגינה שלכם אזור ישיבה עליכם למצוא את הפינה הכי מתאימה לשם כך. בפינת הישיבה כדאי לכם לשקול התקנה של פרגולה. הפרגולה הופכת את הגינה לחיננית ונעימה הרבה יותר מאשר כשהיא חשופה כולה תחת כיפת השמים.

·         טיפ מספר 3 – קונים רהיטים – שולחן וכסאות גן יכולים להיות במגוון רחב של סגנונות ומיוצרים מחומרים שונים. יש שיבחרו ברהיטים העשויים מפלסטיק ויש כמובן את הרהיטים שעשויים מעץ, יש את הרהיטים העשויים מבטון ויש את כסאות הראטן. בקיצור קיים עולם שלם של רהיטים לגן, העשויים מסוגים שונים ובעיצובים מגוונים. עליכם לשקול בכובד ראש מה יהיה הריהוט שהכי יתאים לכם ויהיה לכם נעים ונח כדי לבלות איתם בגינה שלכם.

·         טיפ מספר 4 – משקיעים במתקנים לילדים – אם יש לכם מספיק מקום בגינה אתם יכולים להשקיע גם במתקנים לילדים כמו נדנדות ערסלים, טרמפולינה וכל מה שיגרום לילדים שלכם לקפוץ משמחה בגינה.

 

אין ספק שכאשר תבחרו להשקיע בגינה שלכם ובריהוט המתאים והנוח, תוכלו לנצל את השהות בגינה לשעות איכות מדהימות עם בני הבית וגם עם אורחים.