טיפים כיצד להעביר ציוד גן שרכשתם אל גינת הבית?

רכשתם ציוד ומוצרי גינה חדשים עבור הגינה שלכם, או שאתם עומדים לעבור לדירה חדשה וניצבים כעת בפני השאלה: כיצד להעביר בבטחה את הציוד שנרכש אל ביתכם?

במקרה הראשון: רוב החברות אשר מוכרות ציוד שכזה יציעו לכם גם אפשרויות כאלה ואחרות של משלוח. חלקן יגבו מכם כסף עבור משלוח עד הבית וחלקן יספקו לכם את השליחות בחינם, אך מה עושים במקרה שהמקום ממנו קניתם את האביזרים החדשים לגינה מבקש מכם לבצע את המשלוח בעצמכם?

במקרה השני: מעבר לדירה חדשה טומן בחובו מספיק כאב ראש כמו שהוא ואין צורך להפוך אותו למסובך עוד יותר. אם כן מה מומלץ לעשות?

 

לשלוח לבד או לשכור את שירותיה של חברה מקצועית?

ציוד גינה כולל בדרך כלל גם עצמים כבדים שלא מאד קלים לשינוע. בהנחה שאין לכם טנדר בהישג יד ושאתם לא מעוניינים לשבור לעצמכם את הגב, ניתן להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית שתבצע עבורכם את משלוח הציוד אל היעד החדש.

זיכרו כי ציוד גן עלול להיות כבד מאד ולא בטוח שתצליחו להעביר אותו בעצמכם. אדניות, פרגולות, דקים (הניתנים לפירוק), ריהוט גן, שמשיות, מיטות שיזוף ואחרים הם דברים שלא כל אחד יכול לסחוב בעצמו. לכן, רבים מחליטים לשכור את שירותיה של חברת הובלות או חברת שליחויות כלשהי שתבצע עבורכם את העברת הציוד. במקרים רבים זה פשוט שווה את הכסף.

 

איך לבחור את החברה שתעביר לנו את ציוד הינה אל היעד?

אם החלטתם להעביר את הציוד באמצעות חברה נסו לבחור באחת שיש לה המלצות מלקוחות עבר או מלקוחות קיימים.

השוו מחירים ונסו להשיג לעצמכם את העסקה המשתלמת ביותר. בררו מהו טווח המחירים לסוג כזה של משלוח ווודאו כי הצוות שיגיע אליכם לביצוע ההעברה הוא מיומן ומקצועי ככל שניתן.

 

 

לסיכום, העברתם ציוד גינה עשויה להיות משימה מסובכת אם מבצעים אותה לבד, אך קיימת אפשרות לשכור את שירותיה של חברת משלוחים מקצועית שתטפל עבורכם בשינוע ותחסוך מכם כאב ראש גדול.