השכרת שולחנות לאירועים בשטחים פתוחים – על מה אנחנו משלמים?

פנייה אל חברת השכרת שולחנות מגיעה בשלב בו מעצבים את מתחם האירוע ובוחרים את פריטי הריהוט הדרושים. תעריפי השכרת הריהוט לאירוע נקבעים על פי כמות הפריטים, היקף השירות הדרוש, איכות השולחנות. ישנם שולחנות יוקרתיים ויקרים יותר מול שולחנות זולים עשויים פלסטיק. את הריהוט בוחרים על פי סגנון האירוע, יש לזכור לבחור שולחנות וכיסאות נוחים בעבור האורחים, אירועים באווירה יוקרתיים לא ניתן לשלב עם שולחנות עשויים פלסטיק, מראה יוקרתי יושג עם שולחנות עשויים עץ מלא או שולחנות ברזל עם פלטות זכוכית.

מה כולל שירות השכרת שולחנות וכיסאות לאירוע?

א. ייעוץ אישי בבחירת פריטי הריהוט המתאימים ביותר לאירוע תוך התייחסות לכמויות דרושות, מחירים, תנאי השטח ועיצוב האירוע. הניסיון המקצועי של חברת השכרת הריהוט יוכל לשמש לעזר בקבלת ההחלטות הנכונות.

ב.  השכרת שולחנות ניתן לשלב יחד עם הובלה של פריטי הריהוט למקום האירוע, איסוף הרהיטים בתום האירוע ושירותים נוספים. צוות עובדים מטעם חברת ההשכרה מבצע את עבודת ההובלה ואת סידור הרהיטים במתחם. נציין כי ישנה אפשרות לשכור שולחנות לאירוע תוך איסוף עצמי.

ג. החברות המובילות מציעות גם ביטוח לפריטים המושכרים. כדאי לבחון היטב את ההסכם ואת האחריות של השוכר לנזקים הנגרמים לריהוט המושכר.

בעבור רבים, הפקת אירוע בחיק הטבע תחת כיפת השמיים היא חלום שמתגשם. זוגות חולמים זמן רב על חתונה בחוף הים בקיסריה, משפחות חולמות על מסיבת גיל מצוות בחוות סוסים וישנם גם כאלו המבקשים להפוך את מתחם הגינה הפרטית למתחם מתאים לאירוע. השכרת שולחנות ושאר פריטי ריהוט לאירוע תוכל להתאים כמעט כל מתחם חיצוני לאירוח אירועים.

את בחירת השולחנות מבססים על צרכים ותנאים בשטח. כדאי לבחון את סוג הקרקע ולעדכן את הצוות המקצועי בסגנון האירוע, מזג האוויר הצפוי והשימושים הצפויים בפריטי הריהוט. יש לאפשר לצוות המקצועי להציע את השולחנות אשר יתאימו לכם. בעבור הצבת מגשי האוכל של הקייטרינג חשוב לבחור שולחנות חזקים ועמידים, ריהוט כללי לאירוח הארוחה באירוע יורכב מפריטים קלי משקל ופשוטים יותר.

כיצד לבחור נכון ריהוט לאירוע חיצוני?

תמה התקופה בה חברות השכרת שולחנות ושאר פריטי ריהוט גן לאירועים יכלו להציע רק ריהוט פלסטיק בעל מראה זול. היום, מחזיקות החברות קטלוגים עשירים במגוון אפשרויות. כל שולחן מהווה חלק מקולקציה שלמה, יחד עם שולחן האירוח תוכלו לשכור גם כיסאות תואמים או פינות ישיבה תואמות. העיצוב הסופי של מתחם האירוע מרשים ומאוד מסוגנן.

דגשים לבחירת ריהוט לאירועים בשטחים פתוחים

מראה עיניים טוב מאלף תמונות, כדאי להגיע אל אולם התצוגה בכדי לבחון את טיב הריהוט והתאמתו לצרכים שלכם. שנית, כדאי לשכור כמות גדולה יותר של שולחנות מזו הנחוצה שלכם. נדגיש כי בעונת הקיץ (עונת השיא בענף האירועים), יש להקדים לבצע הזמנות בכדי להבטיח את זמינות הפריטים במועד הדרוש.