השכרת ריהוט יוקרתי לגינה

כל מי שמארגן אירוע מאפס יודע שיש דברים שאי אפשר להתפשר עליהם. אחד הדברים האלו הוא ציוד לאירוע ובעיקר השכרת ריהוט גן יוקרתי. מתי כדאי להשכיר ריהוט? איזה ריהוט ניתן להשכיר ומה צריך לבדוק מראש? קבלו כמה טיפים לארגון אירוע מושלם במינימום מאמץ, לפחות מבחינת הציוד.

מתי זה כדאי? השכרת ריהוט כדאית בעיקר כאשר מתכננים אירוע מאפס. בין אם מדובר בחתונה קטנה, בבת או בר מצווה, במסיבת יום הולדת או מסיבת יום נישואין, אנחנו מגלים שריהוט נוח הוא חובה, לא משנה היכן מתקיים האירוע. במקרה כזה, לא כדאי להתחיל לאסוף שולחנות וכסאות מקרובי המשפחה ומהחברים, אלא להשכיר את הריהוט במקום אחד שיכול להציע כמות גדולה של שולחנות, כסאות וריהוט נלווה לכל אירוע.

חברות השכרת ריהוט מגיעות בדרך כלל לכל רחבי הארץ ומספקות סוגים שונים של שולחנות וכסאות לפי בחירת הלקוח, משולחנות וכסאות פלסטיק רגילים ועד לריהוט מעוצב ומותאם באופן מיוחד לסגנון האירוע. בדרך כלל תגלו שמדובר בחסכון גדול בכסף ובעבודה – כאשר אנשי החברה דואגים להובלת הציוד למקום האירוע ובחזרה.

מה ניתן להשכיר מחברות להשכרת ריהוט?

חברות להשכרת ציוד לאירועים מאפשרות השכרת ריהוט מגוון, במגוון גדלים, סגנונות ועיצובים שונים. בדרך כלל תוכלו לבחור מקטלוג החברה כסאות ישיבה, כסאות בר, ספסלים, פינות ישיבה, שולחנות אוכל ושולחנות צד ואפילו עמדות בר מאובזרות. אם אתם מתכננים אירוע מאפס, במקום שאין בו ריהוט מתאים, תוכלו ליצור בעצמכם איזורי ישיבה נפרדים, פינות עמידה ליד שולחן בר, איזור הסעודה וכל פינה אחרת שתרצו.

לצד הריהוט, מציעות חברות להשכרת ציוד לאירועים גם מגוון רחב של פריטים אחרים, מתאורה דרך גנרטורים לחשמל ועד למפות, כריות, סכום, צלחות ועוד.

מה מומלץ לבדוק לפני שמשכירים ריהוט?

חשוב מאד לוודא שהריהוט שאתם משכירים הוא ריהוט איכותי, עמיד ותקין. אסור להסתפק בכסאות שבורים ושולחנות מתנדנדים רצוי להשכיר פינות ישיבה איכותיות, לכן הקפידו לבחור בספק איכותי ובעל ניסיון, שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דבר נוסף שחשוב לוודא הוא זמני האספקה של הריהוט – חשוב לבדוק שהריהוט מגיע מספיק מוקדם לאיזור האירוע, כדי שאתם תוכלו להציב את הריהוט וליצור את העיצוב הסופי של האירוע. הדבר האחרון שחשוב לבדוק הוא כמובן המחיר – מחיר השכרת הריהוט תלוי בכמות הפריטים, במרחק ההובלה ובמורכבות שלה, בזמני האירוע ובעוד נתונים.

השכרת ריהוט מומלצת במיוחד לאירועים קטנים וגדולים שמתקיימים במקומות לא מוסדרים. זהו חסכון בעבודה, תכנון, עיצוב ובסופו של דבר גם בהוצאות.