דשא סינטטי כדי שהגינה תהיה ירוקה יותר

התחממות כדור הארץ יחד עם המשבר במשק המים בישראל הביאו לפריחה המואצת של שוק הדשא הסינטטי בישראל. ניתן לראות בברור שככל שמפלס הכנרת יורד, הביקוש לדשא הסינטטי עולה. כיום שיקום גינות נעשה כמעט תמיד בעזרת הדשא הסינטטי. בעבר לא היו כל כך הרבה חברות ששווקו את הדשא הסינטטי, אך היום, בגלל שהביקוש כל כך גבוה, זה גרם להרבה משווקים חדשים להיכנס לשוק וכל אחד מהם מציע סוגים שונים ומגוונים, והתוצאה היא, איך לא? לקוחות מבולבלים של יודעים במה לבחור…

איך בוחרים דשא סינטטי?

כאשר אנחנו עומדים לפני הבחירה בדשא הסינטטי, עלינו להתאים אותו למקום ולמטרה שלשם כך אנחנו רוכשים את הדשא הזה. לדוגמא, אם הדשא מיועד למגרש משחקים, עלינו לבחור בדשא שלא ייהרס מהר ויישמר רענן ויפה מבלי להישחק, לכן, לא נוכל לבחור בדשא יוקרתי ויקר אלא בכזה שהוא בעל סיבים צפופים וחזקים שיישארו ירוקים לאורך זמן. אם מדובר בפינות נוי נוכל לבחור בדשא היוקרתי יותר כי שם הוא לא ימהר להיהרס.

היתרונות של הדשא הסינטטי:

היתרונות שיש לדשא הסינטטי רבות הן ולכן אנחנו מוצאים בכל כך הרבה מקומות את הדשא הזה. את הדשא ניתן ‘לשתול’ בכל מקום. אם מתחשק לכם מרפסת ירוקה ומלבבת, תוכלו לרפד אותה במשטח של דשא סינטטי. תוכלו להשתמש בו גם לגגות פתוחים וגם לגני משחקים, לשטחים סגורים וכמובן גם לגינות. כל מקום בו משתמשים בדשא סינטטי הופך להיות בין רגע ירוק ובעל מראה טבעי ופורח. יתרון נוסף ובעל משמעות בולטת, זוהי העובדה שהדשא הסינטטי הינו דשא עמיד ואינו ניזוק ממזג אוויר קיצוני. אין אפשרות לגורמים הסביבתיים להזיק למראה הפורח והירוק של הדשא והוא נראה תמיד רענן וטרי.

תכונות של הדשא הסינטטי –

הדשא הסינטטי קיים במגוון דגמים, שמות שהיצרנים מעניקים להם, ובאיכויות שונות כאשר התכונות הן שונות מסוג אחד למשנהו כך שהבחירה היא לא פשוטה ונצרכת הבנה בסוגים ובייצור של הדשא הסינטטי כדי לדעת לבחור במוצר הנכון שייתן את המענה המושלם לצורך שלשם כך רכשו את הדשא הסינטטי.

הנתונים שעליהם חשוב לשים לב בעת הבחירה בדשא הסינטטי הם – שימת ללב לקוטר הסיבים, צפיפות הסיבים, הגובה של הסיב, סוג התפירה של הדשא, התשתית של הדשא וכמובן שאין לשכוח את האחריות על המוצר.

כאשר נדע להבחין בין הסוגים השונים נדע לבחור בסוג הדשא שמתאים לנו על פי הצרכים האישיים שלנו ובהתאם למטרה שהמקום משרת וכמובן בהתאם למחיר אותו אנו מסוגלים לשלם על התענוג.

אז לפני שנהפוך את הגינה שלנו לירוקה ורעננה, נבדוק את השוק ונבחר בסוג הדשא האיכותי והמתאים ביותר כדי שנהנה מגינה ירוקה ומלבלבת לאורך ימים ושנים.

 

והפעם, לשם שינוי – הדשא שלנו יהיה ירוק יותר משל השכנים…