דלתות כניסה בעיצוב אישי

דלתות כניסה ,בדומה לריהוט גן הן פריט עיצוב המותאם לקונספט העיצוב של הבית .

ככל שטעם הצרכן התעדן ואנשים מחפשים פריטי עיצוב שישתלבו עם קונספט העיצוב של הבית כך יודעות חברות דלתות וחברות לריהוט חוץ (ריהוט גן) ובכלל חברות רהיטים לספק מוצרים מותאמי לקוח ובשלל עיצובים.

בבתים פרטיים ובלא מעט דירות תראו היום יותר ויותר דלתות כניסה מעוצבות ,דלתות המבטאות את ייחודיותם של דיירי הבית בדיוק כמו בעיצוב רהיטי גן שגם הם מביאים משב רענן של עיצובים ייחודיים.

מדלתות פלדה לדלתות מעוצבות

בדומה לריהוט הגינה מפלסטיק ,גם דלתות פלדה מהסגנון הישן והמוכר מאופיינות בעיקר בפונקציונליות .

אלו דלתות בעלות מערכת נעילות רב בריחית (מולטילוק), מכילות שכבת פלדה וחיזוקים מפלדה בפנים הדלת מעניקים לה עמידות בפני פריצות, זוהי דלת הפלדה הקלאסית.

על גבי דלתות פלדה אלו קמו הלבשות רבות ומגוונות של עיצובים שנועדו להפוך את הדלת החומה ,הפחות מושקעת ברמה האסטטית , לפריט אופנתי ומעוצב.

דלתות הכניסה של היום מאופיינות בשלל ציפויים ,צבעים ואלמנטים עיצוביים .על גבי דלתות הפלדה הלבישו אלמנטים כמו קרניזים, פירזול, פסי מתכת, חלונות בידודיים,סורגים וכמובן  חריטות בשלל טכניקות עיצוב.

אז בעידן בו חברות מובילות עושות כולן מאמץ לתת שירות מצויין, לספק איכות ופריסה ארצית מה הפלא שהתחרות העיקרית כיום על דלתות היא העיצוב.

 

האיכות בחומרים

כשמדובר בדלתות כניסה איכות מתבטאת בחומרים מהן עשוייה הדלת וכן מאיכות הבריחים.

מבחינת חומרים, דור דיזיין יצרה דלתות פרימיום ,סדרת פלדיניום המשלבת בנוסף לפלדה הרגילה המצויה בכל דלתות הכניסה גם שכבת אלומיניום .

האלומיניום (המודבק כשכבה חיצונית) מעניק יופי מרהיב ואלגנטי לדלת ,יוצר חיזוק נוסף לפלדה וכמובן מעצם תכונות מתכת זו ,מעניק הגנה מפני רטיבות ונזקי שמש.

שכן דלתות כניסה, בדיוק כמו ריהוט גינה בא במגע רב עם השמש והלחות הישראלית ולכן כדי להשאר עמיד ויפה לאורך זמן נדרשת הגנה גבוהה מפני פגעי מזג האויר.

 

דלתות בעיצובים

 

אז חזרנו לאלמנט החשוב ביותר לצרכנים כשהם רוכשים רהיטים ופריטי עיצוב בכלל ודלתות כניסה בפרט – העיצוב.

עיצובי דלתות יכולים להיות “סטנדרטיים” כלומר דגמי דלתות שתראו בחנויות רבות וכמובן בבתים רבים או עיצוביים מקוריים לדלתות כניסה. מה הכוונה בעיצובים מקוריים וייחודיים?

עיצובי הדלתות באים לידי ביטוי הן בטכניקת העיצוב והן בשילובים, שילוב של מגוון עיצובים יוצר ייחודיות.

לדוגמא – רוב חברות הדלתות יכולות לספק חלון פנימי לדלת ואף חלון עם דוגמא, הן פשוט מזמינות את החלון כיחידה נפרדת מחברה אחרת ומלבישות את זה על גבי הדלת שלהן. כיוון שכך, הן יכולות לספק מגוון דוגמאות מוגבל, בהתאם למה שהחברה ממנה הם קונים מייצרת.

יש חברות שמייצרות את דלת הכניסה מאלף ועד תו כולל את החלונות ובשל כך הן יכולות לייצר על גבי הדלת איזה דוגמא שתרצו, איזו חריטה שתרצו וכן דוגמא שתנוע ברצף גם על גבי הדלת וגם על גבי החלון ברצף, זהו עיצוב ייחודי ומקורי שלא תראו אצל השכנים, עיצוב בוטיק המעניק לדלת יופי וייחודיות.