בילוי בגינת הבית

לכל מי שבבעלותו גינה פרטית סבור ובטוח שהמקום האידיאלי והאטרקטיבי ביותר הן לבילוי וארוחות משפחתיות והן לאירוח ולמפגשים חברתיים הוא ללא ספק הגינה.
שכן, על מנת ליהנות מהפוטנציאל הטמון בגינה מאופן מרבי ומקסימלי ישנו צורך להקדיש מחשבה מעמיקה הן בזמן תכנון ועיצוב הגינה והן בזמן אבזור וריהוט הגינה, אשר כל אלו ישפיעו על האווירה והתחושה במקום ועל אופן הבילוי והאירוח.

ראשית כל על הגינה להיות מתוכננת בצורה פונקציונאלית תוך התייחסות לתנאי ואופי השטח ואף הקשבה מעמיקה לצרכים ולדרישות של דיירי הבית כולם, שכן תכנון ועיצוב גינה של משפחות עם ילדים שונה ונבדל מעיצוב של גינה למשפחות ללא ילדים, אשר בזמן התכנון והעיצוב יש להביא בחשבון את כל נושא הבטיחות, על מנת לאפשר לילדים לשחק ולשהות בגינה בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

כך תרהטו את החצר שלכם מא’ עד ת’ ותיצרו בה אווירה נעימה ושלווה

ריהוט גינה: כמו שנאמר וכבר ידוע שהגינה היא המקום האטרקטיבי ביותר הן לבילוי משפחתי והן לאירוח, על כן אחד מפרטי הריהוט החשובים והעיקריים בגינה הם ללא ספק פינות הישיבה.
ניתן להבחין בסוגים רבים ובסגנונות מושלמים של פינות ישיבה, אשר ההחלטה והבחירה של פינות הישיבה צריכה להיעשות הן על פי גודל הגינה והן על פי דרישות וצרכי הלקוח.
אם הגינה היא רחבת ידיים, אפשר לבחור בפינות ישיבה נמוכות  המגיעות במגוון גדלים, סגנונות ועיצובים.

יתרה מכך, ניתן לשלב בגינת הבית אף פינות אוכל אשר ישמשו לארוחה משפחתית ולאירוח חברתי והן כוללות בין היתר שולחן ומספר כיסאות.
רצוי ואף מומלץ לצייד את הגינה בעמדת ברביקיו בה תוכלו למקם גריל גז וליהנות מארוחה בשרית מענגת וטעימה המשתלבת היטב עם האוויר הצונן והנעים בערבי ימי הקיץ החמימים.
מיותר לציין, שעל הריהוט להיות מיוצר ומורכב מחומרי גלם איכותיים מה שיבטיח את יעילותו ועמידותו של המוצר לאורך שנים.

פתרונות אחסון: על מנת למנוע בלגן ואי סדר בגינה, מה שעלול לפגום בנאות הגינה ולהעכיר את האווירה בה, כאשר הפתרון האידיאלי והנכון לאחסן בו את הדברים ואת החפצים הוא ללא ספק מחסן גינה.
ישנו מגוון רחב של מחסנים המיועדים לשימוש בגינה המגיעים במבחר גדלים וסגנונות החל ממחסנים העשויים פלסטיק ועד למחסנים העשויים מאלומיניום.
את המחסן רצוי לבחור בהתאם וביחס לגודל הגינה, שכן במידה והגינה אינה גדלוה דיו, אפשר לבחור בארוני שירות ובכל דרך אפשרית אשר תאפשר לכם לאחסן את הציוד ולמנוע אי סדר ובלגן בחצר.

פתרונות הצללה: על מנת ליהנות מהגינה גם בימות הקיץ החמים באווירה נעימה ומזמינה, ישנו צורך מובהק להצל את הגינה או לפחות חלקים ממנה (לרב את פינת הישיבה) באחד מהדרכים הנהוגים והמקובלים, אשר גם פה האפשרויות הן רבות ומגוונות, ניתן לבחור בשמשייה, או לחילופין להתקין פרגולה הידועה ביעילותה ובעמידותה לאורך שנים.
מתקני משחקים – אין כמו לאפשר לילדים לרבוץ ולשחק בגינה, לארח חברים וליהנות מפעילויות מהנות וחווייתית, על כן, ישנו צורך לשלב בגינה מספר מתקני שעשועים כגון: נדנדות , מגלשות, טרמפולינות, אשר יאפשרו לילדים בילוי מושלם ומהנה.