עיצוב גינות איך עושים זאת נכון? מאמר בחסות לימון בעלי מקצוע

אז המשימה או שנקרא לזה האתגר בעיצוב גינות בעצם, זה להביא ייחודיות בכל פעם מחדש ולכל לקוח, הרי אף אחד לא רוצה שהגינה שלו תראה כמו של השכן ולכן צריך לחשוב על קונספט ייחודי ואם זאת להתאים לאקלים, לסוג האדמה וכמובן לשטח שיש לנו בגינה.

אז איך בעצם נעצב את הגינה לבדנו?

כעיקרון, עיצוב גינה הוא מקצוע, ולא סתם מקצוע אלא יותר בתחום של האדריכלי נוף עיצוב גינה ותכנון גינה זה לא עוד עבודת גננות פשוטה והיא חשובה לא פחות מעבודת הכפיים עצמה, אז איך מתחילים?  ראשית יש למצוא אדריכל נוף שההתמחות הראשית שלו היא עיצוב גינה ואז צריך לבחור את הקונספט עצמו, אם נרצה עיצוב גינה יפני, מודרני או קלאסי, עיצוב גינה יכול להיות במגוון רחב של תחומים או לבתים פרטיים או לעיצוב גינה על גג ועוד.

אז מהם השלבים בעיצוב גינה?

נתחיל מהשלב הראשון שהוא בעצם למצוא את מעצב הגינה המתאים לנו, באמצעות חיפוש בגוגל במילה “מעצב גינה” או בכניסה לאחד מהפורטלים של בעלי המקצוע, כמו לימון בעלי מקצוע ולהזמין אדריכל נוף \ מעצב גינה משם. לאחר שבחרנו את מעצב הגינה שלנו הגיע הזמן שנתחיל לתכנן עמו את הגינה ואת הקונספט הרצוי, נשמע ונקבל את הצעת המחיר ונחליט מה נעשה.

יש לשים לב, באם מדובר כי הצעתו כוללת את החומרים, את ריהוט הגינה ואת הצמחים והעצים עצמם, לא תמיד המחיר כולל את כל המפרטים הללו ולכן יש לשים לכך לב.

עיצוב גינה בלבד

האם ניתן לקבל שירות של עיצוב גינה בלבד?

 

כמובן, אפשר להזמין מעצב נוף או אדריכל נוף לביתכם ולבקש הצעת בעבור ייעוץ בלבד, את שאר הפרטים אתם תצטרכו לדאוג בעצמם, כמו לקנות את החומרים, להביא גנן, פועלים לפרגולה או ריצוף ובעצם כל מה שתצטרכו, בעצם תהפכו לקבלנים של עצמכם וכל כאב הראש יהיה על הכתפיים שלכם, החל מהזמנת החומרים ועד לניהול העובדים והזמנת בעלי המקצוע הדרושים, לא תמיד מומלץ אבל אם אתם רוצים לחסוך בכסף, זאת בהחלט דרך מוצלחת ונוחה.