איך לבחור נדנדה לגינה?

רוב האנשים שיש להם חצר אחורית עם נוף והרבה פרטיות יכולים לשקול לרכוש נדנדת גינה ולרבוץ במהלך סופי השבוע. נדנדות הגינה היא דרך מצוינת לבזבז את היום בקריאה עצלה תחת סוככים שיצרו צל ובריזה או פשוט לתפוס קצת זמן לבד, אבל איך אתה בוחר מה נדנדת הגינה המתאימה לך. הנה כמה טיפים שיקלו על בחירתך:

גודל –  קביעת הגודל של נדנדת הגינה צריכה להיקבע ע”פ גודל הגינה וע”פ מספר הנפשות במשפחה שכן אם מדובר בלמעלה מ 3 אנשים רוב הנדנדות אינן מסוגלות לשאת משקל גבוה מזה.

סוג החומר –  יש לבחור את סוג החומר שממנו תהייה עשויה נדנדת הגינה ובכלל כל ריהוט גן שאתם רוכשים, במידה ואתה צופה משקל רב על הנדנדה יש לשקול לרכוש נדנדה ממתכת שכן היא חזקה ועמידה יותר בפניי משקל רב, הנדנדה הקלאסית שתוכל להתאים כמעט לכל בית בישראל היא נדנדה מעץ בעל מושב ומשענת מעוגלים המקנה נוחות ויציבות מקסימאלית, ישנם גם נדנדות מראתן שעמידות בפניי גשם וחום ומצוינות למרפסות.

בטיחות – התקן הבטיחות הוא הכרחי ביותר בעת רכישת נדנדה לגינה שלך, חשוב שתדע את המשקל אותו הנדנדות יכולות לשאת, האם ניתן לקשור אותם לעץ או כיצד מקבעים אותם בקרקע.

נוחות – תוכלו לבחור בין נדנדות עם כריות ונדנדות ללא כריות לפי הטעם שלכם, זכרו שנדנדות גינה לא מיועדות לישיבה ממושכת, אם תשבו כמה דקות על הנדנדה הפוטנציאלית תוכלו לדעת אם היא נוחה לכם או לא

במידה וגינת הבית הינה קטנה, ואין מרחבים נוספים פתוחים, קיימים היום דגמים לנדנדות הניתנות לתלייה, ובאמצעות שרשראות או ווים ארוכים ניתן לתלות את הנדנדה מהפרגולה או מתקרת המרפסת. ישנה גם אפשרות לרכוש נדנדת גינה ליחיד במידה ואין מקום המאפשר נדנדה גדולה, נדנדות יחיד לגינה אפשר למצוא במגוון עיצובים מיוחדים שישתלבו נהדר בכל גינה.