מי אנחנו

במהלך השנים האחרונות הפך עיצוב הגינה הפרטית שלנו, בין אם מדובר בבית פרטי או אפילו בדירת גן,
לבעל חשיבות מכרעת ביצירת מקום נוסף לאירוח, לבילוי בחיק המשפחה ולחלק בלתי נפרד מהחשיבה העיצובית של כל בית ודירה.

הקו המנחה אותנו הוא ליצור עולם שלם של ספקים ונותני שירות בתחום הגינה וריהוט הגן תחת קורת גג אחת, כך ניצור ללקוחותינו מקום חיפוש ומסחר אידיאלי ואטרקטיבי אשר כל מה שיחפצו בו קיים בו.  לצורך כך אנו מאגדים לכם את מיטב הספקים ונותני השירות ודואגים למחירים הטובים ביותר שתקבלו. כאשר בעולם האמיתי כל ספק מתמחה ביבוא או ייצור של מוצר מסוים ורק הוא מסוגל לתת את המחיר האטרקטיבי ביותר, הצורך של הלקוחות להגיע למקור הראשון של המוצר הוא הכרחי. זהו בעצם הקו המנחה של פורטל כוכב הגינה.

פורטל כוכב הגינה מרכז עבורכם את מיטב הספקים והיצרנים הנוגעים לתחום עיצוב הגינה וריהוט הגינה כך שתוכלו לעצב את הגינה ע"פ טעמכם האישי וללא כל מאמץ.
האתר מאפשר לכל ספק, יצרן או חנות חשיפה מירבית בתמונות, במלל, בהצגת המוצרים וכמובן באפשרות יצירת קשר ובאפשרות לקבל ולשלוח הצעות מחיר.
פורטל כוכב הגינה מעניק לך חוויית גלישה נוחה ומעוצבת ועוזרת לך להבין טוב יותר את עולם ריהוט ועיצוב הגינה ולצאת לסיבוב הרכישה שלך עם כל המידע, הכתבות, הטלפונים, המחירים והטיפים שאתה צריך לקניה חכמה ומשתלמת של ריהוט גן ומוצרים נלווים לגינה. אנשי כוכב הגינה מצויים בקשר מתמיד עם כל הגורמים הרלוונטיים בתחום,  מה שמבטיח לך תוכן אמין ומדויק.

האתר מחולק לסיווגים המאפשרים חיפוש עפ"י קטגוריה, עפ"י אזור או עפ"י חיפוש ממוקד. באמצעות האתר ניתן ליצור קשר ישיר עם בעל העסק המופיע בכוכב הגינה. הופעה בפורטל מספקת למפרסמים השונים, חשיפה מירבית ועדכנית לפני קהל הגולשים באינטרנט,תיאור מדוייק בתמונות ומילים של העסק , במה להצגת מוצרים וכן הוספת מבצעים הנחות וכדומה כל זאת על מנת למקסם בצורה אופטימלית את מדיום האינטרנט.

השותפים שלנו לאורך השנים: עידן דלתות – יצרן הדלתות מספר אחת בישראל
רכשתם אצלנו אדניות? רוצים לקשט את הגינה עם פרחים? כנסו לאתר: פרחים במרפסת