תקנון החברה

כוכב הגינה הינו פורטל המשמש כפלטפורמה פרסומית לטובים שבספקים ונותני השירות בתחום עיצוב ותכנון גינות, ריהוט גן, מנגלים, דשא סינטטי, תאורת גן, אנשי דקים ופרגולות, יצרני פופים, ערסלים ועוד מגוון מוצרים משלימים בתחום ה- outside.

הקו המנחה אותנו הוא ליצור עולם שלם של ספקים ונותני שירות בתחום הגינה וריהוט הגן תחת קורת גג אחת, כך ניצור ללקוחותינו מקום חיפוש ומסחר אידיאלי ואטרקטיבי אשר כל מה שיחפוץ בו קיים בו.  לצורך כך אנו מאגדים לכם את מיטב הספקים ונותני השירות ודואגים למחירים הטובים ביותר שתקבלו. כאשר בעולם האמיתי כל ספק מתמחה ביבוא או ייצור של מוצר מסוים ורק הוא מסוגל לתת את המחיר האטרקטיבי ביותר, הצורך של הלקוחות להגיע למקור הראשון של המוצר הוא הכרחי. זהו בעצם הקו המנחה של פורטל כוכב הגינה.

כללי

 1. הגלישה ו/או שימוש כלשהו באתר ובתכנים המוצגים בו כמוהם כהסכמה לתנאי השימוש והתקנון והתחייבות לנהוג לפיהם.

 2.התקנון עשוי להשתנות מידי פעם. מחובתו של הגולש באתר להתעדכן בשינויים הללו.

3. פורטל כוכב הגינה רשאי לסרב לפרסם תכנים שלדעתו מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, והוא רשאי למחוק תכנים אלו בכל עת.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

1. האתר כוכב הגינה (להלן: "החברה") הוקם על מנת להציג מידע פרסומי הנוגע לטובים שבספקים ונותני השירות בתחום עיצוב ותכנון גינות, ריהוט גן, מנגלים, דשא סינטטי, תאורת גן, אנשי דקים ופרגולות, יצרני פופים, ערסלים ועוד מגוון מוצרים משלימים בתחום ה- outside.

 3. התוכן באתר הינו מקצועי והוא נכתב ונערך ע"י בעלי החברה ועובדיה. חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר בתוכן שבאתר, אלא בהסכמה מפורשת מראש ובכתב מטעם החברה.

 4. כל הזכויות באתר ובתכניו שמורות לחברה.

5. העתקת תכנים מן האתר איננה מקובלת על החברה. החברה תפעל בכל דרך המקובלת בחוק להביא את מפרי זכויות היוצרים לדין.

מדיניות הפרטיות

 1. פרטיות המפרסמים והגולשים באתר חשובה לנו, ולכן אנו עושים מאמצים על מנת לאבטח נתונים, לרבות פרטי הפונים בטופס צור קשר, הנרשמים לרשימת התפוצה והמגיבים למאמרים או בפורום שבאתר. עם זאת, החברה אינה יכולה להבטיח לגמרי את פרטיותם של גולשי ומפרסמי האתר.

 2. הננו מתחייבים כי לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר, מלבד שימוש לצורך תפעולי או ליצירת קשר.

 3. הננו מתחייבים שלא למסור או להפיץ את הפרטים מרשימת התפוצה לשום גורם, אלא אם נידרש לכך ע"י רשויות החוק.

 אחריות והגבלת אחריות

 1. החברה מסירה מעצמה כל אחריות על פעילויות שעשו גולשי האתר באופן בלתי חוקי ו/או במטרה לגרום לנזקים לאתר או לגולשים האחרים בו.

 2. החברה מסירה מעצמה אחריות על תכנים שהזינו גולשי האתר.

 3. החברה עושה את מירב המאמצים בכדי שהאתר יפעל באופן תקין, אך איננה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע עקב תקלות טכניות למשל בחומרה ו/או בתוכנה ו/או הפרעות בחיבור לרשת האינטרנט.

 4. החברה לא נושאת באחריות כלפי המפרסמים על התכנים ו/או התגובות אשר שהתקבלו ו/או לכל תוצאה שתגרם לפרסם או לרכושו בעקבות תגובות אלו.

 5.החברה לא תישא באחריות לתוכן שיווקי או פרסומי כלשהו באתר ו/או לכל שימוש לרעה שייעשה באתר.

6. החברה לא תישא בכל אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם, והשפעתם וכן כל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות ו/או עקיפות שיגרמו בשל השימוש בתכנים אלו.

 7. השימוש בתכנים המוצגים באתר יעשה על אחריותם הבלעדית והמלאה של המפרסמים.

8. החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש ולמפרסמים לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

9. אין החברה מתחייבת שכל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.

10. החברה רשאית להפסיק את השימוש שהנכם עושים באתר החברה אם לא תעמדו במי מהתנאי הסכם זה. ותחוייבו לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה עקב הפרת תנאי הסכם זה.

11. החברה רשאית לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש. החברה תדאג לפרסם את התנאים החדשים ותחילת תוקפם.

*על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מ"י.

*האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם מיועד גם לנשים.